BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

LVAEI aicina uzņēmumus plānot dalību kopstendā un saņemt līdzfinansējumu izstādē „Riga Food 2014”

Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūts (LVAEI) un LR Zemkopības ministrija, īstenojot programmu par atbalstu tirgus veicināšanai ar mērķi palielināt un diversificēt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu piedāvā līdzfinansējumu dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā un aicina pieteikties dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā 19. starptautiskajā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskas ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstādē 'Riga Food 2014' un saņemt līdzfinansējumu. 

Uz līdzfinansējumu dalībai kopstendā var pretendēt Latvijā reģistrēts komersants, zemnieku saimniecība, kooperatīvā sabiedrība, kas darbojas lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanas un/vai tirdzniecības jomā, izņemot zivsaimniecības nozari.

Izstāde „Riga Food 2014” norisināsies no 4. līdz 7.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8.

Šogad izstādē “Riga Food” solās būt vēl nebijis nacionālo kopstendu skaits. Jau šobrīd savus kopstendus ir pieteikušas šādas valstis: Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltkrievija, Beļģija, Dānija, Moldova, Indija, Itālija, Polija, Kanāda, Ķīna, Rumānija, Ukraina, Uzbekistāna u. c.

Kā zināms, “Riga Food 2013” pulcēja 664 dalībniekus no 35 valstīm. Izstādē varēja paviesoties 11 valstu nacionālajos kopstendos – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Itālijas, Beļģijas, Kanādas, Ungārijas, Uzbekistānas, Moldovas un Polijas. Izstādi apmeklēja 37 600 interesenti, profesionālie apmeklētāji bija ieradušies no 40 pasaules valstīm. Vairāk: www.rigafood.lv.

LVAEI nodrošina izstādes dalībniekus ar līdzfinansējumu līdz 50% (tiešais maksājums Latvijas kopstenda dalībniekam) no neaprīkotas ekspozīcijas platības maksas, nepārsniedzot 18 m2 platību. Katram izstādes dalībniekam tiek nodrošināts kopīgs un vienots, pilnībā aprīkots stends - dizains, būve, uzņēmuma produkcijas paraugu vitrīna, 1info lete, 1 bāra krēsls, apspriežu galds ar krēsliem, atkritumu tvertne, grīdas segums, produkcijas noliktava, stenda tīrīšana, elektrības pieslēgums, bukletu turētājs, uzņēmuma nosaukuma uzraksts uz paneļa un logo, kopstenda dalībnieku informācijas bukletu.

Pieteikuma anketa šeit
Top