BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē „Riga Food 2014” notiks starptautiska kontaktbirža

5. septembrī Baltijas plašākajā pārtikas izstādē „Riga Food 2014” notiks starptautiska kontaktbirža, kas Latvijas uzņēmumiem sniegs lielisku iespēju nodibināt jaunus biznesa kontaktus ar uzņēmumiem no visas Eiropas. Pasākumu organizē Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN-Latvija).

Jūsu uzņēmums piedāvā unikālu produktu, ko vajadzētu komercializēt ārvalstīs? Uzņēmumam ir kādas tehnoloģiskas grūtības, kuras nepieciešams atrisināt? Jūs meklējat tirdzniecības pārstāvi ārvalstīs? ... – šādas un daudzas citas līdzvērtīgas problēmas un jautājumus palīdzēs atrisināt „Riga Food 2014” kontaktbirža, kuras mērķis veicināt starptautisku sadarbību.

Kontaktbiržas mērķauditorija ir mazie un vidējie uzņēmumi, kuri piedāvā vai meklē jaunus produktus, tehnoloģijas vai risinājumus, inovatīvu pārtikas produktu un tehnoloģiju pētnieki un attīstītāji. Šīgada tematika ir bioloģiskā, ekoloģiskā un funkcionālā pārtika, lauksaimniecība un ar to saistītās tehnoloģijas.

„Šogad veiksim eksperimentu un, kā ārvalstu kontaktbiržās ierasts, izvēlēsimies šaurāku segmentu, kurā norisināsies kontaktbirža, līdz ar to tā šķietami kļūst nepieejamāka visiem dalībniekiem, bet piedāvā profesionālāku attieksmi tieši tiem dalībniekiem, kas orientējas uz bioloģisko, ekoloģisko un funkcionālo pārtiku un lauksaimniecību. Ceram, ka rezultāts dalībniekiem neliks vilties. Mūsu komanda darīs visu, lai veiksmīgi noritētu pēc iespējas vairāk tikšanos,” norāda projekta EEN-Latvija LTC vadītājs Ints Vīksna un piebilst: „Izstādē „Riga Food” piedalāmies jau vairāk nekā 13 gadus, un ar katru gadu aug gan pieredze, gan izpratne par nozares īpatnībām.”

Aicinām Latvijas uzņēmumus iepazīties ar pieteiktajiem ārvalstu un vietējo uzņēmumu profiliem, sekot izmaiņām un reģistrēt savu uzņēmumu vai organizāciju divpusējām tikšanām ar potenciālajiem sadarbības partneriem vietnē: www.b2match.eu/rigafood2014

Pirmo reizi „Riga Food” kontaktbiržu vēsturē būs pieejama arī produktu un tehnoloģiju fotogalerija, un biznesa sarunu partneri varēs izvēlēties pēc uzņēmuma piedāvātā produkta.

Kā zināms, starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2014” notiks no 4. līdz 7. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi “Riga Food 2014” jau trešo gadu papildina Gastronomijas festivāls, kā arī plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma. Vairāk par izstādi: www.rigafood.lv

Papildu informācija par kontaktbiržu:
Dita Guste

E-pasts: dita.guste@edi.lv
Tālr.: +371 2661 8038
Latvijas Tehnoloģiskais centrs
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā
Top