BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Taivānas ražotāji prezentēs daudzveidīgu audumu klāstu

Piedaloties izstādē „Baltic Fashion & Textile Riga 2015”, pirmo reizi Baltijas tekstila un modes industrijas tirgū sevi pieteiks pārstāvji no Taivānas – sestās lielākās tekstila produktu eksportētājvalsts pasaulē. Taivānas Tekstila Federācijas stendā daudzpusīgs audumu piedāvājums: poliestera audumi ar dažādu šķiedru piemaisījumiem, funkcionālie triko audumi, flīsa, velūra, frotē un dvieļu audumi, žakarda un trikotāžas audumi ar likru un elastānu, ūdensnecaurlaidīgi un mitrumizturīgi audumi ar elpojošu pārklājumu, kas piemēroti slēpošanas apģērbam, lietusmēteļiem vai apģērbam, kas paredzēts skarbākiem klimatiskajiem apstākļiem, viegli audumi dūnu jakām, elegantas mežģīnes svētku apģērbam un apakšveļai.

Taivānas ražotājus izstādē pārstāvēs Taivānas Tekstila federācija, kas ir izvēlējusies „Baltic Fashion & Textile Riga 2015”, lai izpētītu Baltijas tirgus piedāvātās iespējas un iegūtu jaunus biznesa kontaktus, kā arī tiktos ar Baltijas valstu tekstila asociāciju, nozares organizāciju un uzņēmumu pārstāvjiem. Katru gadu Taivānas Tekstila federācija kopā ar nozares uzņēmumiem piedalās izstādēs Eiropā, ASV, Āzijā un Klusā okeāna reģionā, lai pārstāvētu Taivānas tekstila nozares intereses un veicinātu nozares uzņēmumu eksportspēju. Vairāk: www.textiles.org.tw 

Izstādes laikā Latvijas uzņēmējiem tiks rīkotas individuālās tikšanās ar Taivānas uzņēmējiem. Interesentiem iepriekš jāpiesakās, sazinoties ar izstādes organizatoriem. 

Piedāvājam iepazīties ar Taivānas uzņēmumu kopstenda dalībnieku profilu: 
EYSAN FABRICS CO. LTD. „Eysan Fabrics Co Ltd” ir trikotāžas audumu ražotājs un piegādātājs. Produkcijas klāstā ietilpst triko audums, funkcionālie, likras, vienkārtas un dubultadījuma trikotāžas audumi, audumi ar apdruku, trikotāža no krāsotas dzijas, flīsa audums, velūrs, frotē un dvieļu audums, kā arī žakarda audumi. 

Ražošanas procesā tiek izmantotas TACTEL®, Microlon®, Coolplus®, FineCOOL®, viskozes, lureksa, TENCEL®, LENZING MODAL®, kokvilnas, poliestera/kokvilnas, mākslīgā zīda, poliestera/mākslīgā zīda šķiedru maisījumi.

„Eysan Fabrics Co Ltd” audumus izmanto brīvā laika apģērba, termoveļas, sporta apģērba un apakšveļas ražošanai.

STRONG MODE TEXTILE CO. LTD.Uzņēmums ražo audumus no kokvilnas/spandeksa, kokvilnas/poliestera/spandeksa, poliestera/mākslīgā zīda/spandeksa šķiedru maisījuma, mākslīgo ādu (CAFA) ar un bez apdrukas, kā arī mežģīnes no neilona/kokvilnas, neilona/kokvilnas/spandeksa šķiedru maisījuma.

FAR EASTERN NEW CENTURY CORPORATION (FENC)

„FENC” ir vadošais poliestera šķiedru un pavedienu ražotājs Āzijā. Uzņēmuma mērķis ir palielināt mikrošķiedras, augsta blīvuma (HDI™) un politrimetilēna tereftalāta (PTT) poliestera šķiedras ražošanas apjomus, izmantojot progresīvās tehnoloģijas.

ERICTEX FASHION CO. LTD.
Uzņēmums dibināts 1999. gadā un šobrīd ir viens no lielākajiem vieglu un ultravieglu audumu dūnu jakām un virsapģērbam eksportētājiem Āzijā. Kopš 2011. gada „Erictex Fashion Co. Ltd” ir viens no bluesign® sistēmas dalībniekiem un turpina attīstīt plašu videi draudzīgas produkcijas klāstu.

Produktu grupas: ultraviegli audumi no 7D, 10D, 15D, 20D neilona/poliestera šķiedru maisījuma dūnu jaku un virsapģērba ražošanai; ūdensnecaurlaidīgi un mitrumizturīgi audumi ar elpojošu pārklājumu, kas piemēroti slēpošanas apģērbam, lietusmēteļiem vai apģērbam, kas paredzēts skarbākiem klimatiskajiem apstākļiem; „Life Textile” – trikotāžas audumi sporta un brīvā laika apģērbu ražošanai no kokvilnas, poliestera un spandeksa šķiedru maisījuma; „Green Textile” – audumi, kas izgatavoti no pārstrādātām un dabīgām šķiedrām izmantojot videi draudzīgas ražošanas tehnoloģijas.
Top