BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

3 sekundes – un jumta logs pārtop balkonā!

Latvijas būvniecības tirgu ir sasniedzis pasaulē jau novērtētais, bet Latvijā inovatīvais īpaši liela izmēra jumta logs, ko dažu sekunžu laikā ir iespējams pārveidot mājīgā balkonā. Savu pirmizrādi tas piedzīvos lielākajā būvniecības industrijas pasākumā – izstādē „Māja I 2015”, kas no 12. līdz 15. martam notiks Ķīpsalā.

„Piedāvājot par balkonu transformējamo jumta logu „GDL Cabrio”, uzņēmums „VELUX” vēlas sniegt saviem klientiem unikālas sajūtas un iespējas. Nebūvējot lieku piebūvi, tagad jumta istabu saimniekiem ir iespējams kļūt par moderna balkona īpašnieku un izmantot visas tā sniegtās priekšrocības – svaigu gaisu, saules gaismu, plašuma sajūtu. To, cik ērti un vienkārši šis inovatīvais produkts darbojas dzīvē, pastāstīsim un nodemonstrēsim izstādē „Māja I 2015”,” stāsta “VELUX” mārketinga vadītāja Maija Kalnciema.

Dānijā ražotais par balkonu transformējamais jumta logs „GDL Cabrio” ir pieejams izmērā 114 x 252 cm, aizvērtā veidā tas izskatās kā divi jumta logi, kas novietoti viens virs otra. Balkona divkameru stikla pakete ir ar laminētu pārklājumu, kas nodrošina papildu drošību un siltumizolāciju. Ja ir pietiekami daudz vietas, var ierīkot arī vairākus balkonus vienu otram blakus.

Kā zināms, starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I” ir lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā, kurā tradicionāli piedalās nozīmīgākie ražotāji un tirgotāji. Izstādē „Māja I 2015” būs aplūkojami moderni un inovatīvi būvniecības un remonta risinājumi plašā izvēlē, ko prezentēs vairāk nekā 383 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Beļģijas un Šveices. Neizpaliks arī izdevīgi piedāvājumi un izsmeļošas ekspertu konsultācijas! Vairāk: www.bt1.lv/maja1
Top