BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

No eikalipta gultasveļas līdz ozona tekstilapstrādes tehnoloģijām – Inovācijas stendā

Izstādes „Baltic Fashion & Textile Riga 2015” laikā Latvijas Tehnoloģiskais centrs (LTC) un Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN-Latvija) organizē Inovācijas stendu, kas apvieno gan tekstila inovācijas atbalsta organizācijas un to iniciatīvas, gan arī nozares jaunos censoņus – modes, dizaina un tekstila nozares inkubatoru uzņēmumus.

Jau tradicionāli LTC un EEN-Latvija speciālisti informēs uzņēmumus par inovācijas atbalsta iespējām un tehnoloģiju pārneses pakalpojumiem, kas pieejami uzņēmējiem un zinātniekiem. Tāpat Latvijas Republikas Patentu valdes profesionāļi skaidros intelektuālā īpašuma aizsardzības mehānismu nozīmi modes, tekstila un dizaina jomā.

Plaši pārstāvēti būs inkubatoru uzņēmumu dalībnieki. „ZIG ZAG Factory” piedalīsies ar eikalipta auduma gultas veļām, kuru dizainu katrs apmeklētājs var veidot pats pēc savas gaumes, savukārt uzņēmums „Eco Fabrika” demonstrēs jaunākās skolas formu kolekcijas un piedāvās arī individuālā dizaina pasūtījumu iespējas.

Uzņēmums „O3” iepazīstinās modes un tekstila nozares pārstāvjus ar ozona tehnoloģijām, kas īpaši piemērotas darbam tekstila ražotnēs, kā arī tekstilmateriālu apstrādei.

„Bogema Lingerie” piedāvās jaunākās apakšveļas kolekcijas topošajām un esošajām māmiņām, kas apvieno gan funkcionalitāti, gan jaunākās tendences apakšveļas inovācijā, kā arī veļu jaunajām dāmām un katrai sievietei.

SIA „Kotton” priecēs apmeklētājus ar māksliniecisko noformējumu tekstilā, ziedos un noskaņās, savukārt IK „MEID” piedāvās pēc inovatīvas apstrādes tehnoloģijas gatavotus dabīgā zīda izstrādājumus: ziedus, dekorus, zīdaiņu aksesuārus un greznumlietiņas.

Atraktīvais TruFixKru demonstrēs un skaidros apmeklētājiem „fiksīšu” dzīvesstila smalkumus, piedāvājot jaunākās kolekcijas brīvā un nepiespiestā dzīvesstila piekritējiem. 

Inovācijas stendā būs apskatāmas arī dizaineres Eteri Gabunija radītās “Tatis” somas.

Izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem būs pieejama arī bezmaksas starptautiska kontaktbirža, lai veidotu sadarbību ar Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem un zinātniekiem kopīgiem sadarbības projektiem, kā arī pētniecības un attīstības veicināšanai.

Papildus informācija par Inovācijas stendu un kontaktbiržu: Dzintra Švarcbaha, +371 6755 8771, dzintra.svarcbaha@edi.lv

Top