BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

“ADI’HAI knitwear” prezentēs Latvijā ražotus oriģinālus adījumus

Latvijā ražotu adījumu zīmols “ADI’HAI knitwear” izstādē prezentēs modernus, košus un oriģinālus adījumus no ausgtākās kvalitātes materiāliem. Zīmola koncepts dalās divos virzienos, piedāvājot saviem klientiem un sadarbības partneriem elegantus, unikālus un multifunkcionālus adījumus ikdienai (jakas, džemperus, šalles, cepures un citus adītus apģērbus un aksesuārus), gan latvisko motīvu adījumu līniju, kurā izceļot mūsu tautas senās un neatkārtojamās vērtības, izmantotas Senlatviešu zīmes un Latvijas simboli.

Uzņēmums ir atvērts dažāda veida sadarbībai, nodrošinot kvalitatīvu individuālo un korporatīvo pasūtījumu izpildi.

Līdz šim zīmols „ADI’HAI knitwear” veiksmīgi sadarbojas ar vairākiem individuālajiem un korporatīvajiem klientiem, kā arī citiem sadarbības parteriem Latvijā.

Individuālajiem klientiem uzņēmums piedāvā, pēc klientu vēlmēm un izmēriem, adītus apģērbus, aksesuārus un citus izstrādājumus.

Korporatīvajiem klientiem „ADI’HAI knitwear” piedāvā personalizētus adītus apģērbus un aksesuārus ar klienta uzņēmuma logo, simbolizējošiem motīviem un krāsām.

Ar plašāku „ADI’HAI knitwear ” piedāvājumu var iepazīties mājaslapā: www.adi-hai.lv

„ADI`HAI knitwear” ir jauns Latvijā ražotu adījumu zīmols. Mūsu pamatvērtības ir augsta kvalitāte, rūpīgs darbs, oriģināls un elegants dizains.
Top