BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Veiksmīgi noslēgusies 8. starptautiskā medicīnas izstāde „Medbaltica 2015”

2015. gadā no 17. līdz 19. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās viens no nozīmīgākajiem pasākumiem medicīnas nozarē Baltijas reģionā – 8. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2015”, kas vienkopus pulcēja dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas produkcijas ražotājus no Latvijas un ārvalstīm.

Starptautiskās izstāžu rīkotājsabiedrība „BT1” izsaka pateicību izstādes dalībniekiem par ieguldīto darbu un profesionāli veidoto ekspozīciju, kā arī partnerorganizācijām par daudzveidīgo un izglītojošo konferenču, semināru un lekciju programmu pasākuma norises laikā.

Vēlamies uzsvērt, ka šī gada izstāde sasniedza projekta „MedBaltica” pastāvēšanas laikā līdz šim vislielāko dalībfirmu skaitu -130, plaši pārstāvot Baltijas reģionu, kā arī tādas valstis kā Itālija, Vācija, Somija, Šveice, Krievija, Baltkrievija, Beļģija u.c. Izstādi apmeklēja 9 733 interesenti.

Tāpat vēlamies atgādināt, ka turpmāk projekts norisināsies katru gadu un nākamā izstāde „MedBaltica 2016” plānota 2016. gada 22-24. septembrī.

Uz tikšanos 2016. gadā!
Top