BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Balttour 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 26 tūkstošus ceļotāju un tūrisma profesionāļu

7. februārī Ķīpsalā noslēdzās 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 850 tūrisma uzņēmumus un to pārstāvjus no 41 pasaules valsts. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus bija ieradušies vairāk nekā 26 tūkstoši interesentu, no kuriem 5,3 tūkstoši bija tūrisma nozares profesionāļi un aicinātie viesi.

Trīs dienu garumā izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet iepazīt 41 pasaules valsts daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, jaunus un arī jau iecienītus galamērķus un tūrisma maršrutus, sajust pasaules kultūru dažādību un Latvijas reģionu viesmīlību, kā arī par ļoti labām izstādes cenām iegādāties tuvus un tālus ceļojumus – arī atpūtu tepat Latvijā!

Paldies visiem „Balttour 2016” dalībniekiem, partneriem un apmeklētājiem! Kopā mums izdevās uz trīs dienām Starptautisko izstāžu centru Ķīpsalā pārvērst par Baltijas tūrisma nozares epicentru!

Tiekamies jau nākamgad no 3. līdz 5. februārim 24. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū „Balttour 2017”!

Izstādi-gadatirgu „Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), savukārt nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk par izstādi: www.balttour.lv

Seko līdzi sociālajos tīklos:
facebook.com/balttour
twitter.com/Balttour
Top