BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ekskluzīvi! Reportāža no izstādes „Māja I” tapšanas

Jau rīt – 10. martā durvis vērs izstāde „Māja I 2016” , bet jau šovakar piedāvājam unikālu iespēju pa atslēgas caurumu ielūkoties, kā tiek celta lielākā Baltijas būvniecības izstāde.


Jau no agra rīta līdz pat vēlai naktij pie Izstāžu centra Ķīpsalā notiek aktīva rosība – piebrauc arvien jaunas kravas mašīnas, no kurām tiek izkrauts plašs būvtehnikas un materiālu arsenāls.


Nule Ķīpsala kļuvusi par pāris ēkām bagātāka. Pretī izstāžu centram slejas paneļu mājas, pirtis, lapenes, spēļu laukumi utt. Tik daudz vīru dzeltenā ar’ vēl nebija manīts!


Izstādē ir apskatāmas plašs dažnedažādu iekš un ārdurvju sortiments. Katrs saimnieks atradīs sev vispiemērotākās.


Katra latvieša mājas lepnums un gods ir pienācīga pirts, savukārt, katras pirts neatņemama sastāvdaļa ir kārtīgs kubuls, kurā atveldzēties. Kubulā jau dzīvīgi burbuļo ūdens un vajadzīgo relaksācijas noskaņu rada mainīgās gaismas spēles.


Ikviens izstādes apmeklētājs varēs nolūkot sev piemērotu virtuves iekārtu. Lai virtuve kļūst par visiecienītāko pulcēšanās vietu tavās mājās!


Jau šobrīd omulīgu gaisotni Izstāžu centra vestibilā rada elegantās dāņu dizaina lampas. Igauņu simpātijas tās jau ir iekarojušas un rīt izstādē „Māja I” valdzinās latviešus.


Izstādē varēs noskatīt dažādus būvmateriālus. Lūk, top māja no gāzbetona blokiem!


Kas gan izstāde „Māja I” būtu bez pienācīga instrumentu piedāvājuma! Viens no lielākajiem instrumentiem noteikti atrodams „Dewalt” stendā!


Jau izsenis nama būvniecība nebija iedomājama bez koka, arī mūsdienās tā loma nav mazinājusies!


Vēl tikai jāuzliek jumts un izstāde „Māja I” būs gatava vērt durvis un sagaidīt projektētājus, būvniekus, labiekārtotājus, arhitektus, dizainerus un citus.

Ja plāno būvēt, remontēt vai labiekārtot, tad 10. līdz 13. martam dodies uz Ķīpsalu, kur notiks lielākais būvniecības notikums – izstāde „Māja I 2016”. Jaunākos un modernākos risinājumus, preces un pakalpojumus prezentē vairāk nekā 300 uzņēmumu no 12 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Itālijas, Čehijas, Austrijas, Baltkrievijas, Krievijas, Beļģijas, Šveices un Turcijas. Nozares profesionāļi sniegs vērtīgus padomus, bet uzņēmumi lutinās ar īpaši izdevīgām cenām. Dalībnieku piedāvājumus un pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/ maja1
Top