BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstāde „Medbaltica 2016’’ pulcēs ievērojamu skaitu nozares profesionāļu

No 22. un 24. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies viens no Baltijas reģiona nozīmīgākajiem nozares pasākumiem – 9. starptautiskā medicīnas izstāde „Medbaltica 2016”, kas vienkopus pulcēs turpat 10 tūkstošus profesionālo apmeklētāju – dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus.

„Pateicoties ilggadējai un veiksmīgai sadarbībai ar profesionālajām biedrībām, arī šogad „Medbaltica 2016” notiks plaša pasākumu programma, kas piesaistīs ievērojamu skaitu praktizējošu ārstu, tostarp arī zobārstus un rehabilitologus, medicīnas māsas un citus veselības nozaru speciālistus. Lēšam, ka šogad izstādi apmeklēs aptuveni 10 000 profesionālo apmeklētāju. Trīs dienās Ķīpsalā mediķi vienkopus varēs iegūt plašu informāciju par jaunumiem medicīnas nozarē, diskutēt par aktualitātēm, problēmām un apmainīties pieredzē ar vietējiem un ārzemju speciālistiem,” norāda projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Šobrīd jau apstiprināts, ka visās izstādes „Medbaltica 2016” darba dienās piecās semināru zālēs notiks vismaz deviņas konferences. 22. septembrī pēc septiņu gadu prombūtnes izstādē „Medbaltica” atkal notiks atsevišķa Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas konference. Tiks rīkota arī Veselības aprūpes darba devēju asociācijas konference un Latvijas Māsu asociācijas konference.

23. septembrī notiks Latvijas Ārstu biedrības konference „Sirds”, Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības konference un Latvijas Zobārstu asociācijas konference (1. diena).

24. septembrī notiks Latvijas Ārstu biedrības starpdisciplinārā konference „Labi aizmirstās patiesības medicīnā”, Latvijas Zobārstu asociācijas konference (2. diena) un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konference.

„Šogad aktīvi tiek strādāts, lai izstādi papildinātu ar vēl plašāku pasākumu programmu. Pirmoreiz vēlamies piedāvāt rīkot izglītojošus seminārus, lekcijas vai meistarklases arī tiem nozares uzņēmumiem, kas nav izstādes „Medbaltica 2016” dalībnieki,” norāda M. Druvkalns un piebilst: „Tā kā patlaban norit aktīvs darbs pie konferenču un semināru programmas papildināšanas, sekojiet līdzi informācijai mājaslapā!”

Top izstādes ekspozīcija

Paralēli konferencēm izstādes „Medbaltica 2016” ekspozīcijā profesionālie apmeklētāji, kas ierodas no visas Latvijas, varēs iepazīties ar plašu jaunāko zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas un citu medicīnas tehnoloģiju, iekārtu, materiālu un pakalpojumu klāstu, kā arī farmācijas produkciju.

Dalību izstādē jau ir pieteikuši uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Polijas un Zviedrijas. Medicīnas tehnoloģiju sadaļu pārstāvēs „Arbor Medical korporācija”, uzņēmumi „Dinastija" un „Medserviss-M”, rehabilitāciju – „Beka Baltic” un „Fysioline”, zobārstniecību – „Aiko Med”, „Darba vides eksperti”, „GC Nordic”, „KMIK,”, „Vlata" un citi.

Izstādei jau gatavojas arī pašmāju speciālo medicīnas apģērbu ražotāji „Prāna KO”, „Sakta” un „Sidvijas” un medicīnas un laboratorijas preču izplatītājs „Mediq Latvija”. Izstādē piedalīsies arī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), AS „Rīgas Farmaceitiskā fabrika”, SIA „Orivas”, „Tonus Elast”, Latvijas zāļu ražotne „LMP”, „Veselības centru apvienība” un daudzi citi.

Lai arī liela daļa ekspozīcijas platību jau ir aizņemtas, uzņēmēji vēl var pieteikt dalību izstādē un izvēlēties atlikušās labākās vietas.

Ja Jūs vēlaties pieteikt dalību izstādē vai izīrēt telpas semināriem vai meistarklasēm, lūdzam sazināties ar „Medbaltica” projekta vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036; e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv ).

Izstādi „Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.bt1.lv/medbaltica

Izstādes darba laiks:
22.–23. septembrī 9.00–18.00
24. septembrī 9.00–16.00
Top