BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Lielie mēbeļu ražotāji tiksies izstādē „Baltic Furniture 2016”!

Šī gada rudenī, no 30. septembra līdz 2. oktobrim, Rīgā notiks starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde „Baltic Furniture 2016”, kas gadu gaitā ir kļuvusi par vadošo nozares izstādi Baltijā.

Izstādē varēs iegādāties kvalitatīvas, mūsdienīgas, oriģinālas un funkcionālas mēbeles gan mājoklim, gan birojam. Atsaucīgi eksperti sniegs konsultācijas un dos padomus, lai telpas iekārtošana sagādātu mazāk raižu. Dalībnieki sola daudzveidīgu piedāvājumu un izdevīgas cenas, turklāt varēs veikt arī individuālos mēbeļu izgatavošanas pasūtījumus.

Pēdējos gados un arī šogad īpaši lielu interesi par dalību izstādē izrāda ārzemju uzņēmumi. „Baltic Furniture 2016” dalību jau ir pieteikuši nozīmīgi nozares spēlētāji no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Vācijas, Ukrainas, Turcijas, Baltkrievijas, Itālijas un Somijas.

Pirmo reizi izstādē „Baltic Furniture” piedalīsies visā pasaulē labi zināmais Turcijas uzņēmums „Cilek”, kas ražo mēbeles un aksesuārus mazuļu, bērnu un pusaudžu istabām. Šis ražotājs izstādē pārsteigs ar gaumīgu un iespaidīgu dizaina stendu 104 m2 platībā!

Savu produkciju izstādē prezentēs arī nozīmīgi Ukrainas mēbeļu ražotāji – „Starokostyantyniv Furniture Factory” un „Furnitec”. Piedāvājums būs daudzveidīgs – kā virtuves mēbeles, tā mēbeles viesistabai, guļamistabai un citām telpām mājoklī.

Itāliju izstādē pārstāvēs tās lielākais matraču ražotājs „Magniflex”, kas izceļas ar augstu kvalitāti, ievērojamu ražošanas pieredzi un plašu preču klāstu. Turklāt produkcija ir pieprasīta arī Austrumeiropā un Baltijā, tāpēc uzņēmumam ir filiāles Ukrainā un Igaunijā.

Savukārt uzņēmums „DeHaus” prezentēs Vācijā ražotas augstas kvalitātes virtuves mēbeles, kas ir pieprasītas visā Eiropā.

Kuplā skaitā piedalīsies arī kaimiņvalsts Lietuvas uzņēmumi. „Gintaro baldai”, „Verepas”, „IE Laminart”, „Džiaugsmo slėnis” un vēl citi prezentēs jaunākās mēbeļu kolekcijas, kā arī inovatīvus interjera un apgaismojuma risinājumus. Izstādē būs pārstāvēti arī vairāki labi zināmi un iecienīti Polijas mēbeļu ražotāji.

Turklāt „Baltic Furniture 2016” ir noslēgts sadarbības līgums ar Baltkrievijas izstāžu kompāniju „Belinterexpo”, tāpēc šogad izstādē gaidāma arī plaša šīs valsts nozares uzņēmumu pārstāvniecība un apmeklētāju klātbūtne.

Ja arī Jūs vēlaties veicināt sava biznesa attīstību, satikt galapatērētājus, atrast sadarbības partnerus un apgūt jaunus noieta tirgus,
tad sazinieties ar izstādes „Baltic Furniture 2016” vadītāju Edgaru Skaru – mob.: +371 26406372, e-pasts: edgars.skara@bt1.lv.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2016”, kurā Baltijas dizaineri un dizaina uzņēmumi prezentēs oriģinālas mēbeles, interjera un grafiskā dizaina darbus un dzīvesstila produktus. Vairāk: www.designisle.lv

Izstādi „Baltic Furniture 2016” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.balticfurniture.lv

Top