BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Vadošie nozares uzņēmumi pulcēsies izstādē „Medbaltica 2016’’

No 22. līdz 24. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 9. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2016”. Tajā dalību pieteikuši jau vairāk nekā 80 medicīnas nozares uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Somijas, Zviedrijas un citām valstīm.

“Lai Latvijā prezentētu jaunākās tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus, meklētu jaunus sadarbības partnerus un apzinātu jaunus tirgus, izstādē piedalās gan ilggadēji izstādes dalībnieki, gan uzņēmumi, kas “Medbaltica” piedalās pirmoreiz. To starpā ir arī medicīnas preču ražotāji un izplatītāji no Singapūras un Ķīnas,” norāda izstādes “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

“Little Doctor International (S) Pte.” Ltd. ir Singapūrā dibināta kompānija, kas jau 30 gadus ražo un izplata plaša spektra medicīnas preces, atbilstošas stingrākajām Eiropas Savienības prasībām. Apmeklētāji izstādē varēs izvērtēt elektronisko un mehānisko tonometru, inhalatoru, stetoskopu, elektronisko termometru, dažāda izmēra manšetes, kā arī šo ierīču komplektējošo detaļu modeļu daudzveidīgumu. Tāpat kompānija parūpējusies arī par piedāvājumu zobārstniecības speciālistiem.

Savukārt Ķīnu pārstāv divas kompānijas – “Contec Medical Systems Co.” Ltd. un “Nanjing Maidixin Medical Device Co.” Ltd. Kompānija „Contec” dibināta 1992. gadā kā augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas orientēts uz pētniecību, inovatīvām idejām, augsto tehnoloģiju medicīnas produktu ražošanu un izplatīšanu. Speciālisti “Medbaltica 2016” laikā varēs iepazīties ar uzņēmuma plašo piedāvājuma klāstu, kas aptver 20 kategoriju produktus. Tostarp ir pulsa oksimetri, asinsspiediena mērītāji, dažādas EKG, EEG un ultraskaņas iekārtas, spirometri, pārnēsājams dzemdniecības doplerogrāfs un daudz kas cits. „Contec” produkti ir ieguvuši CE, FDA un COS / VIOS sertifikātu. Savukārt uzņēmums “Nanjing Maidixin Medical Device Co.” Ltd. ir specializējies daudzveidīgu, arī vienreizējo, ķirurģisko instrumentu un iekārtu izstrādē. Uzņēmumu piedāvājums ir ļoti plašs, tādēļ izstādē apmeklējiet uzņēmumu stendus un iztaujājiet to pārstāvjus par jums interesējošo!

Farmācijas jaunumi
Izstādei aktīvi gatavojas arī „Medbaltica” ilggadējie dalībnieki, apmeklētājiem piedāvājot iespēju iepazīties ar pašu jaunāko produkciju. Piemēram, AS „Rīgas Farmaceitiskā fabrika” prezentēs divus jaunus inovatīvus produktus „Hypnoss” un „HepaHols”. Pilieni „Hypnoss” ir melatonīna un ārstniecības augu efektīva kombinācija iemigšanai, veselīgam miegam un dienas ritma regulēšanai. Savukārt pilieni „HepaHols” veicina gremošanu un uzlabo aknu darbību. SIA “Pharm & med” izstādes laikā prezentēs jaunu probiotiķi “LYL BIOTIC”. Tas ir baktēriju komplekss, kas satur Latvijā vislielāko skaitu aktīvo vielu vienā kapsulā (11 miljardus).

“Medbaltica 2016” piedalīsies arī “Arbor Medical korporācija”, uzņēmumi „Dinastija" un „Medserviss-M”, kas pārstāv medicīnas tehnoloģiju sadaļu, savukārt „Beka Baltic” un „Fysioline” – rehabilitācijas sadaļu. Uzņēmumi “Aiko Med”, “Darba vides eksperti”, “GC Nordic”, „KMIK,”, “Plandent”, “Vlata" un daudzi citi būs sarūpējuši plašu piedāvājumu zobārstniecības speciālistiem.

Tāpat bagātīgs būs arī speciālo medicīnas apģērbu piedāvājums. Līdzās pašmāju ražotājiem „Prāna KO”, „Sakta” un “Sidvijas” izstādē piedalās arī lietuviešu uzņēmums „Strādā stilīgi”, kas ir ASV firmu „Cherokee”, “Dickies”, “Heartsoul”, “Code Happy” un “Sapphire” tiešais pārstāvis Baltijas valstīs. Stilīgus medicīnas apģērbus piedāvās arī lietuviešu uzņēmums “Med Rūbai”, amerikāņu zīmola “IguanaMed®” un pazīstamā poļu zīmola “Medicstar®” (“SLERS”) oficiālais partneris. Izstādē piedalīsies arī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), “Orivas”, “Tonus Elast”, Latvijas zāļu ražotne “LMP”, “Pharm Med”, Veselības centru apvienība un daudzi citi.
Vairāk par dalībnieku piedāvājumu: www.bt1.lv/medbaltica/?link=00100000

Izglītojoši nozares uzņēmumu semināri

Līdzās deviņām konferencēm, kas divu dienu laikā pulcēs aptuveni 10 000 medicīnas nozares speciālistus, notiks arī vairāki izglītojoši nozares uzņēmumu semināri un meistarklases. 23. septembrī notiks divi pasākumi zobārstiem – uzņēmuma „3M Health Care Division” seminārs „Priekšzobu un sānu zobu morfoloģija un funkciju atjaunošana. Pareizu preparēšanas nosacījumu ievērošana un to nozīme restaurācijas kalpošanai ilgtermiņā” un uzņēmuma „Eko-med” rīkotā meistarklase „”3D Smile” caurspīdīgo kapju priekšrocības sakodiena korekcijai un zobu taisnošanai. Jauna alternatīva tradicionālajām breketēm”. 23. septembrī notiks arī uzņēmuma „Meditec” rīkotais seminārs „IT risinājumi mūsdienīgai veselības aprūpei”. Tā kā patlaban vēl norit aktīvs darbs pie konferenču un semināru programmas papildināšanas, sekojiet līdzi informācijai mājaslapā: www. bt1.lv/medbaltica/?link=00500000

Lai arī lielākā daļa ekspozīcijas platību jau ir aizņemtas, uzņēmēji vēl var pieteikt dalību izstādē. Ja vēlaties pieteikt dalību izstādē vai izīrēt telpas semināriem vai meistarklasēm, lūdzam sazināties ar „Medbaltica” projekta vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036; e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv).

Izstādi „Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.bt1.lv/medbaltica

Izstādes darba laiks:
22.–23. septembrī 9.00–18.00
24. septembrī 9.00–16.00
Top