BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Estētiskās kosmetoloģijas konferencē par drošību, riskiem un blakņu novēršanu

4. novembrī izstādē „Baltic Beauty 2016” notiks Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas konference „Drošība, bīstamība, blaknes un to izraisīto problēmu risināšanas ceļi estētiskās kosmetoloģijas praksē”.

Asociācijas pārstāvji stāstīs par alerģiskām reakcijām uz dažādiem kosmētikas līdzekļiem, kosmētisko līdzekļu savietojamību kosmētikas procedūrās un aplūkos iespējamās blaknes, kas var rasties no to pārdozēšanas. Speciālisti iepazīstinās ar dažādām ādas tīrīšanas metodēm, stāstīs par to izmantošanu un drošību, kā arī dalīsies ieteikumos, kā salonā vai mājas apstākļos kopt ādu pirms un pēc pīlinga vai lāzerprocedūrām. Konferences apmeklētāji varēs uzzināt arī par depilācijas un epilācijas procedūru drošības nosacījumiem un bīstamības aspektiem un citām tēmām.

Lektoru vidū būs dermatoloģe, ārste-kosmetoloģe Olga Stoļarova, dermatoloģes Kristīne Azarjana un Longina Kolesņikova, ārste-kosmetoloģe Inga Groskopa, kosmētiķe Largija Eriņa, skaistumkopšanas speciāliste Dace Brante, Infekciju Kontroles un Sterilizācijas Asociācijas pārstāvis Valdis Kazulis u.c.

Ar precīzu konferences programmu  un lektoru sarakstu var iepazīties šeit.


Top