BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aicina pieteikties starptautiskā bārmeņu konkursa “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2016” vietējai atlasei

Novembrī jau otro reizi Rīgā notiks starptautiskā bārmeņu konkursa “Riga Black Balsam Global Cocktail Challenge 2016” fināls, kas pulcēs 60 labākos bārmeņus no dažādām pasaules valstīm.

Gan pieredzējuši bārmeņi, gan jaunie talanti ir aicināti līdz 31. augustam pieteikties konkursa Latvijas nacionālajai atlasei, kas notiks 9. septembrī pārtikas industrijas izstādē “Rīga Food 2016” Ķīpsalā.


Konkursa noteikumi un sīkāka informācija pieejama portālā www.bartending.lv: http://bartending.lv/userfiles/blog/RBB_Global_Challenge2016_Noteikumi_LV.pdf

Pretendentiem ir jāiesniedz sava jauna, pašizdomāta, oriģināla kokteiļa recepte, kur kā pamats izmantots kāds no “Rīgas Melnā Balzama” līnijas dzērieniem – klasiskais, upeņu vai ELEMENT. Konkursa dalībnieks var būt jebkurš 18 gadu vecumu sasniedzis bārmenis vai bārmene. Tikai trīs labākie no Latvijas kvalificēsies bārmeņu konkursa finālam novembrī un varēs pretendēt uz konkursa balvu fondu 4800 eiro apmērā.

Latvijas Bārmeņu federācijas prezidents Raitis Akerblūms stāsta, ka šogad interese par konkursu “Riga Black Balsam Global Challenge” ir krietni lielāka, un pirmās kārtas atlases tiek rīkotas ne tikai Latvijā, bet arī vairākās ārvalstīs – Somijā, Ukrainā un Igaunijā. “Tādēļ sagaidām vēl augstāku konkursa kvalitāti un interesantas, jaunas kokteiļu receptes ar “Rīgas Melnā Balzama” līnijas dzērieniem pamatā. Konkurss dalībniekiem nebūs viegls, būs jācenšas turēties konkurentu uzstādītajā kvalitātes latiņā, ko arī šogad vērtēs profesionāla, augstas klases starptautiska žūrija,” uzsver R. Akerblūms.

Pērn šajā konkursā piecas godalgotās vietas no sešām ieguva tieši Latvijas bārmeņi, atdodot uzvarētāja kausu dāmai - bārmenei, kas pārstāvēja Igauniju.
Top