BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau rīt Ķīpsalā atklās pārtikas izstādi “Riga Food 2016”!

7. septembrī sāksies un līdz 10. septembrim Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākā pārtikas nozares izstāde “Riga Food 2016”, kas vienkopus pulcēs profesionāļus un gardēžus no visas pasaules.

Aicinām Jūs uz izstādes oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas notiks 7. septembrī plkst. 11.00 halles Nr. 2 balkonā (semināru zālē Nr. 3).

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Raimonds Vējonis, Latvijas Valsts prezidents;
Māris Kučinskis, Latvijas Ministru prezidents;
Jānis Dūklavs, Latvijas Zemkopības ministrs;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Rolands Nežborts, “Riga Food” vadītājs.

Uzreiz pēc atklāšanas ceremonijas tiks apbalvoti izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursu uzvarētāji medus un piena produktu kategorijās.

“Riga Food” ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

Šogad izstādē dalību pieteikuši 700 dalībnieki no 37 valstīm – gan uzņēmumi, kas “Riga Food” piedalās gadu no gada, gan kompānijas, kas sevi izstādē prezentēs pirmo reizi. Izstādē būs 14 valstu kopstendi. Šogad īpaši kupli būs pārstāvēti Latvijas uzņēmumi, kuri startē ne tikai atsevišķos stendos, bet arī Latvijas nacionālajā kopstendā un Latvijas reģionu ekspozīcijās. Izstādes apmeklējumam ir reģistrējušies profesionālie apmeklētāji no 57 valstīm.

”Riga Food” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, Agroresursu un ekonomikas institūtu, Latvijas Tehnoloģisko centru, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, „EEN Latvija”, Pavāru klubu, Latvijas Bārmeņu federāciju, „Diplomatic Economic Club Latvia” u. c.

Vairāk par izstādi un pasākumu programmu skatiet: www.rigafood.lv
Sekojiet „Riga Food” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/rigafood

Izstādes darba laiks:
7. septembris 10.00–18.00 (Profesionāļu diena)
8.–9. septembris 10.00–19.00
10. septembris 10.00–17.00
Top