BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Pasaulē pirmās antibakteriālās mēbeles – izstādē „Medbaltica 2016”!


No 22. līdz 24. septembrim izstādē „Medbaltica 2016” pie Izstāžu centra Ķīpsalā varēs paviesoties līdz šim neredzētā pārvietojamā ekspozīcijā, kur tiks prezentēts unikāls jaunums – pasaulē pirmās antibakteriālās mēbeles.
 
Antibakteriālo, pašattīrošo mēbeļu unikalitāte slēpjas vara un sudraba tehnoloģiju izmantošanā uz virsmām, audumiem un pat uz krāsojuma pārklājuma. Pateicoties tam, mēbeles pašas spēj apkarot uz tām nonākušās baktērijas.

„Antibakteriālais pārklājums ievērojami samazina vai pat novērš infekciju izplatīšanās risku uz mēbeļu virsmām un ir ideāli piemērots mēbeļu risinājumiem slimnīcās, klīnikās, veselības centros, pansionātos un aprūpes mājās, skolās, bērnudārzos vai jebkurā citā publiskā telpā,” norāda ķīmijas profesors Kari Soljamo (Somija), kurš ir izstrādājis šo unikālo tehnoloģiju.

Jauno mēbeļu klāstā, kas izceļas ar pievilcīgu skandināvu dizainu, ietilpst krēsli, dīvāni un dažādas citas mīkstās mēbeles, galdi, biroja krēsli un pat reģistratūras letes. Šīs mēbeles ir ērti kopjamas, jo antibakteriālā iedarbība tiek nodrošināta arī ar dažāda veida laminātiem, lakām, krāsām un audumiem, kas ir apstrādāti ar antibakteriāliem līdzekļiem. „ISKU Health” mēbeles ir radījis pieredzes bagātais Somijas mēbeļu ražotājs „ISKU”.

Interesentu ievērībai! Izstādē „Medbaltica 2016” 22. septembrī no plkst. 15.00 līdz 16.00 konferenču zālē Nr. 2 notiks seminārs „Inovatīvs “ISKU” produkts – mēbeles ar antibakteriālu pašattīrošu virsmu”, kurā būs iespēja iepazīties ar mēbeļu ražošanas tehnoloģiju un šo mēbeļu funkcionalitāti. Seminārs notiek angļu valodā.

Kā zināms, no 22. un 24. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies viens no Baltijas reģiona nozīmīgākajiem nozares pasākumiem – 9. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2016”, ko veido zobārstniecības, farmācijas un medicīnas tehnoloģiju tematiskās sadaļas. Vienlaikus ar izstādi notiks profesionālās konferences un semināri, kas pulcēs tūkstošiem ārstu, medmāsu un citu nozares speciālistu. 
Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.bt1.lv/medbaltica
Izstādi „Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:
22.–23. septembrī 9.00–18.00
24. septembrī 9.00–16.00

Ieejas maksa:
Ieejas biļete – 4,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,00 EUR
Studentu grupai (10+) – 2,50 EUR
Autostāvvieta – 3,00 EUR

Top