BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

No vitamīniem līdz jaunākajām medicīnas tehnoloģijām – izstādē „Medbaltica”!

Zobārstniecības iekārtas un materiāli, rehabilitācijas, ķirurģijas, ortopēdijas un citas medicīnas tehnoloģijas, uztura bagātinātāji, higiēnas preces, pakalpojumi un plaša konferenču un semināru programma mediķiem – tas viss jau no 22. līdz 24. septembrim 9. starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2016” Ķīpsalā!

Šogad izstādē piedalās vairāk nekā 100 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Baltkrievijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Somijas, Šveices un Zviedrijas. Pirmo reizi izstādē piedalās arī Singapūras kompānijas, kas iepazīstinās ar plaša spektra medicīnas preču klāstu.

Starp izstādes dalībniekiem ir tādi zināmi uzņēmumi kā “Arbor Medical korporācija”, uzņēmumi „Dinastija", „Medserviss-M”, „Beka Baltic”, „Fysioline”, “Aiko Med”, “Darba vides eksperti”, “GC Nordic”, „KMIK”, „Plandent”, „Vlata", „Prāna KO”, „Sakta”, “Sidvijas”, „Med Rūbai”, „Orivas”’, „Tonus Elast”, Latvijas zāļu ražotne “LMP”, „Pharm Med”, Veselības centru apvienība, kā arī Rīgas Stradiņa universitāte un daudzi citi.

„Līdzās jaunumu prezentācijām izstādes „Medbaltica 2016” ekspozīcijā šajā gadā nozares profesionāļiem piedāvājam iepazīties ar inovatīvām tehnoloģijām arī semināros,” norāda projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns un piebilst: „Savukārt ikvienam interesentam būs pieejamas preces un pakalpojumi veselības stiprināšanai ikdienā, profesionāļu ieteikumi un padomi to izvēlē un lietošanā!”

Veselības stiprināšanai ikdienā
Ekspozīcijā varēs apskatīt ne tikai medicīniskās tehnoloģijas, iekārtas un materiālus, to papildinās arī mutes higiēnas līdzekļi, produkti vīrusu profilaksei, uztura bagātinātāji, rehabilitācijas, kompresijas izstrādājumi un ortopēdijas produkti, darba apģērbi un apavi mediķiem, kas izstādē būs pieejami par pievilcīgām cenām. Savukārt „Losbalt” stendā interesentiem būs iespēja bez maksas pārbaudīt kaulu blīvumu ar osteodensitometru un acu spiedienu ar bezkontakta tonometru.

MioID medicīniskais indentifikators – visa medicīniskā kartiņa aprocē!

Daudzi „Ātrās palīdzības” mediķi ir saskārušies ar situāciju – cilvēkam būtu varējuši palīdzēt, ja vien savlaicīgi zinātu papildu informāciju par pacienta veselības stāvokli, lietotajām zālēm vai ārstējošā ārsta kontaktus. Itāļu uzņēmums „HelpCodeLife” piedāvā risinājumu – medicīnisko indentifikatoru, kurš, skenējot uz aproces vai cita aksesuāra uzdrukāto QR kodu, nodrošina tūlītēju piekļuvi īpašnieka profilam un piedāvā atbilstošu pasākumu veikšanu! MioID ir iespējams uzglabāt ne tikai informāciju par cilvēka veselību, bet arī dokumentus: pasi, vadītāja apliecību, ID karti u. c. MioID ir īpaši noderīgs cilvēkiem ar atmiņas traucējumiem un orientācijas zudumu, veciem un slimiem cilvēkiem. Tāpat ir pieejama arī aproce bērniem, kas glābējiem atvieglos mazuļa nogādāšanu mājās un efektīvu pasākumu veikšanu veselības apdraudējuma gadījumā. Nepieciešamās izmaiņas MioID var viegli veikt ar aplikācijas palīdzību viedtālrunī, nodrošinot pat automātisku valodas tulkojumu, esot ārzemēs. Vairāk par to uzzini izstādē!

Pasaulē pirmās antibakteriālās mēbeles
Savukārt pie Izstāžu centra Ķīpsalā ikviens varēs paviesoties līdz šim neredzētā pārvietojamā ekspozīcijā, kur tiks prezentēts unikāls jaunums – pasaulē pirmās pašattīrošās antibakteriālās mēbeles. To unikalitāte slēpjas vara un sudraba tehnoloģiju izmantošanā uz virsmām, audumiem un pat uz krāsojuma pārklājuma. Pateicoties tam, mēbeles pašas spēj apkarot uz tām nonākušās baktērijas, ievērojami samazinot vai pat novēršot infekciju izplatīšanās risku. Tās ir ideāli piemērotas slimnīcām, klīnikām, veselības centriem, pansionātiem un aprūpes mājām, skolām, bērnudārziem vai jebkurai citai publiskai telpai. Jauno mēbeļu klāstā, kas izceļas ar pievilcīgu skandināvu dizainu, ietilpst krēsli, dīvāni un dažādas citas mīkstās mēbeles, galdi, biroja krēsli un pat reģistratūras letes. Vairāk par šiem un citiem jaunumiem uzzini: www.bt1.lv/medbaltica!

Konferences un semināri profesionāļiem
Ķīpsalā visās izstādes dienās norisināsies arī 11 konferences un semināri profesionāļiem, kas vienkopus pulcēs turpat 10 tūkstošus dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus. „Medbaltica 2016” notiks Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības konference, Latvijas Māsu asociācijas konference, Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības konference, Latvijas Zobārstu asociācijas konference, Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konference, Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) konference „Sirds” un LĀB rīkotā starpdisciplinārā konference „Labi aizmirstās patiesības medicīnā”. Pēc septiņu gadu prombūtnes „Medbaltica” atkal notiks atsevišķa Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas sēde. Izstāde piedāvās arī daudzveidīgas prezentācijas un meistarklases, kurās mediķi ir aicināti iepazīties ar jaunākajām ārstniecības un diagnostikas metodēm, tostarp arī onkoloģijā. Detalizētu konferenču un semināru programmu skatiet: www.bt1.lv/medbaltica

Izstādi „Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:
22.–23. septembrī 9.00–18.00
24. septembrī 9.00–16.00

Ieejas maksa:

Ieejas biļete – 4,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,00 EUR
Autostāvvieta – 3,00 EUR
Top