BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Baltic Beauty 2016” tiks noskaidroti izcilākie spa meistari. Piesaki dalību!

4. un 5. novembrī izstādē „Baltic Beauty 2016” notiks Baltijas Spa čempionāts, kur meistarībā sacentīsies paši prasmīgākie masāžas un spa procedūru lietpratēji. Esi viens no viņiem!

Baltijas Spa čempionāts ir viens no svarīgākajiem skaistumkopšanas profesionāļu gada notikumiem. Šī ir lieliska izdevība ne tikai pierādīt savas spējas, bet arī divas dienas būt nozares lietpratēju sabiedrībā, smelties pieredzi un iedvesmoties.

Starptautiska žūrija vērtēs dažādu sarežģītības procedūru izpildījumu un spa telpas iekārtojumu.

Sacensību pirmajā dienā, 4. novembrī, dalībnieki izpildīs klasiskās masāžas un kādu no spa tehnikām. Desmit labākie meistari turpinās cīņu čempionāta otrajā dienā, 5. novembrī, un pierādīs savus spēkus, veicot iepriekš izpildīto spa tehniku ar papildu elementiem. Detalizēti ar konkursa noteikumiem un vērtēšanas kritērijiem var iepazīties nolikumā.

No kopējā balvu fonda – 10 000 eiro – konkursa laureāti saņems profesionālās kosmētikas komplektus, brīvdienu atpūtu labākajās Baltijas spa viesnīcās, apmācības dažādās masāžas skolās visā pasaulē, tikšanos ar profesionālās kosmētikas ražotājiem u. c. Savukārt izcilākais spa meistars saņems 500 eiro lielu naudas balvu. Neizpaliks arī skatītāju simpātiju balva un atsevišķu apbalvojumu saņems arī labākās spa telpas iekārtojuma autors un labākās klasiskās masāžas meistars.

Sacensības organizē profesionālais mācību centrs „SPA School” sadarbībā ar „Latvijas Spa & Wellness federāciju”.

Lai pieteiktos dalībai Baltijas Spa čempionātā, rakstiet uz: manager@spaschool.lv vai dodieties uz mācību centru „SPA School” (Rīgā, Kalpaka bulvārī 10, 3. stāvā). 

Dalības maksa: 95 eiro.

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar Simonu Ivčenko (tālr.: + 371 20400777) vai Jeļenu Vlasikovu (tālr.: + 371 26004707).

Top