BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Plāno labiekārtot vai remontēt? Jau oktobrī visu nepieciešamo meklē izstādē “Māja. Dzīvoklis 2016”!

Interjera priekšmeti katrai gaumei, mājas kinozāles, mūsdienīgas apgaismes ierīces, daudzveidīga santehnika un siltumtehnika, profesionāli apdares un celtniecības materiāli, kā arī elektromateriāli un citas aktuālās nozares preces un pakalpojumi vienuviet būs atrodami izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016”, kas no 13. līdz 16. oktobrim notiks Izstāžu centrā Ķīpsalā.
Izstādē piedalīsies vairāk nekā 120 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Austrijas, Polijas, Uzbekistānas un citām valstīm. Plašā ekspozīcijā savus produktus prezentēs viens no vadošajiem koka logu un durvju ražotājiem Ziemeļeiropā „Staļi”, mēbeļu furnitūru ražotājs „Attēls R”, „iRobot” izplatītājs Latvijā „Terra Virtuala”, Polijas iekšdurvju izplatītājs „AKB būve”, kā arī viens no populārākajiem parketa ražotājiem Latvijā „Amber Wood”. Neizpaliks arī tādas vērā ņemamas būvniecības, remonta un interjera kompānijas kā „ISG”, „Unique”, „Misura”, „Neo”, „Intersol”, „SLM Solutions”, „Homedesign.lv”, „RIKON AC” u. c.
Pirmoreiz izstādē varēs iepazīties ar „R.L.M.” ekopagrabiem, kā arī uzzināt smalkākās nianses apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sūkņu lietošanā un uzstādīšanā, konsultējoties ar uzņēmuma „Wilo Baltic” vadošajiem ekspertiem. Tie, kas vēlas smelties iedvesmu jaunām mājokļa pārvērtībām, ir aicināti apmeklēt interjera dizaina studijas „Home art”, mākslīgā akmens darbnīcas „Bostona”, kā arī vadošā virtuves mēbeļu ražotāja „Nolte Home” un citu uzņēmumu ekspozīcijas. 
Savukārt izstādes semināros tiks apskatīti aktuāli jautājumi par siltumapgādi, polipropilēna ūdens kapilāru izmantošanu un citas būvniecības nozarē svarīgas tēmas.
Vienlaikus ar izstādi „Māja. Dzīvoklis 2016” notiks starptautiskā nekustamā īpašuma, darījumu un investīciju izstāde „Realty & Investment 2016” (www.realty-investment.lv) un starptautiskā energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un enerģija 2016” (www.bt1.lv/ee/).

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/izstademaja

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī nekustamā īpašuma, darījumu un investīciju izstāde „Realty & Investment 2016” un starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un enerģija 2016”. Visu izstāžu apmeklējums – ar vienu ieejas biļeti!

Izstādes darbalaiks:
13.–15. oktobris 10.00–18.00
16. oktobris 10.00–17.00


Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – 5 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem, skolēniem – 4 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1+3) – 12 EUR

Biļetes var iegādāties arī internetā: https://mdz2016.ticketforevent.com/lv

Autostāvvieta – 4 EUR


Top