BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Sāksies 9. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2016”!

Šodien, 22. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā atklās 9. starptautisko medicīnas izstādi “Medbaltica 2016”, kur plašu zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas un citu medicīnas tehnoloģiju, iekārtu, materiālu un pakalpojumu klāstu prezentēs ražotāji un pakalpojumu sniedzēji no 10 valstīm.

Svinīgā atklāšanas ceremonija notiks plkst. 11.00 hallē Nr.2 un tajā piedalīsies Veselības ministre Anda Čakša, Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle un izstādes “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Šogad izstādē piedalās vairāk nekā 100 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Baltkrievijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Somijas, Šveices un Zviedrijas. Pirmo reizi izstādē piedalās arī Singapūras kompānija, kas iepazīstinās ar plaša spektra medicīnas preču klāstu. Izstādē varēs apskatīt ne tikai medicīniskās tehnoloģijas, iekārtas un materiālus, to papildinās arī mutes higiēnas līdzekļi, produkti vīrusu profilaksei, uztura bagātinātāji, rehabilitācijas, kompresijas izstrādājumi un ortopēdijas produkti, darba apģērbi un apavi mediķiem, kas izstādē būs pieejami par pievilcīgām cenām.

“Medbaltica” dalībnieku piedāvājumā ir inovatīvi un tirgū vēl neredzēti produkti, tostarp arī Latvijas ražotāju un zinātnieku izgudrojumi, ko prezentēs Rīgas Stradiņa universitāte, AS „Rīgas farmaceitiskā fabrika” un citi.

Konferences un semināri profesionāļiem
Ķīpsalā visās izstādes dienās norisināsies arī 11 konferences un semināri profesionāļiem, kas vienkopus pulcēs turpat 10 tūkstošus dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus. „Medbaltica 2016” notiks Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības konference, Latvijas Māsu asociācijas konference, Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības konference, Latvijas Zobārstu asociācijas konference, Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konference, Latvijas Ārstu biedrības konference „Sirds” un LĀB rīkotā starpdisciplinārā konference „Labi aizmirstās patiesības medicīnā”. Pēc septiņu gadu prombūtnes „Medbaltica” atkal notiks atsevišķa Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas sēde.

Izstāde piedāvās arī daudzveidīgas prezentācijas un meistarklases, kurās mediķi ir aicināti iepazīties ar jaunākajām ārstniecības un diagnostikas metodēm, tostarp arī onkoloģijā. Detalizētu konferenču un semināru programmu skatiet: www.bt1.lv/medbaltica

Kā zināms, no 22. līdz 24. septembrim Ķīpsalā notiks izstāde „Medbaltica 2016”, kuras mērķis ir uzsvērt nepieciešamību veicināt profesionālas veselības aprūpes attīstību Latvijā un iepazīstināt izstādes apmeklētājus ar vietējo un ārvalstu nozares speciālistu pieredzi un jaunumiem.

Izstādi „Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:
22.–23. septembrī 9.00–18.00
24. septembrī 9.00–16.00

Ieejas maksa:
Ieejas biļete – 4,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,00 EUR
Autostāvvieta – 3,00 EUR
Top