BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē ''Medbaltica 2016'' šogad uzsver ikdienā lietojamās preces un pakalpojumus

Rīga, 22.sept., LETA. Šogad starptautiskās medicīnas izstādes "Medbaltica 2016" rīkotāji uzsver ikdienā lietojamās preces un pakalpojumus, aģentūrai LETA pastāstīja izstādes "Medbaltica" vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Viņš norādīja, ka tas darīts tāpēc, lai izstādi apmeklētu arī tie iedzīvotāji, kuri ikdienā nav medicīnas profesionāļi.
"Šogad gribam uzsvērt ikdienā lietojamās preces un pakalpojumus, lai iedrošinātu izstādi apmeklēt arī tos, kuri ikdienā nav medicīnas vai veselības aprūpes profesionāļi. Tāpēc šajā izstādē vairāk nekā citos gados ir piedāvāti dažādi produkti - vitamīni, uztura bagātinātāji, zobu un mutes higiēnas produkti, veselības un skaistuma produkti, kā arī esam piesaistījuši vairākus medicīnas pakalpojumu sniedzējus," atzīmēja Druvkalns.

"Medbaltica" rīkotāji cer, ka šogad no visa izstādi apmeklējušā skaita ap 30% varētu veidot tie apmeklētāji, kuri nav nozares profesionāļi. "Ja būtu ap 30% no visiem, tas būtu liels sasniegums", piebilda Druvkalns.

Šogad izstādē piedalās vairāk nekā 100 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Baltkrievijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Somijas, Šveices un Zviedrijas. Pirmo reizi izstādē piedalās arī Singapūras kompānija, kas iepazīstinās ar plaša spektra medicīnas preču klāstu.

Izstādē var apskatīt ne tikai medicīniskās tehnoloģijas, iekārtas un materiālus, to papildinās arī mutes higiēnas līdzekļi, produkti vīrusu profilaksei, uztura bagātinātāji, rehabilitācijas, kompresijas izstrādājumi un ortopēdijas produkti, darba apģērbi un apavi mediķiem, kas izstādē būs pieejami par pievilcīgām cenām.

"Medbaltica" dalībnieku piedāvājumā ir inovatīvi un tirgū vēl neredzēti produkti, tostarp arī Latvijas ražotāju un zinātnieku izgudrojumi, kurus prezentēs Rīgas Stradiņa universitāte, AS "Rīgas farmaceitiskā fabrika" un citi.

Jau vēstīts, ka izstādes laikā norisināsies arī 11 konferences un semināri profesionāļiem, kas vienkopus pulcēs ap 10 000 dažādu veselības nozaru speciālistu, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus.

"Medbaltica 2016" laikā notiks Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības konference, Latvijas Māsu asociācijas konference, Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības konference, Latvijas Zobārstu asociācijas konference, Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konference, Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) konference "Sirds" un LĀB rīkotā starpdisciplinārā konference "Labi aizmirstās patiesības medicīnā". Izstādes laikā notiks arī atsevišķa Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas sēde.
Izstāde piedāvā arī daudzveidīgas prezentācijas un meistarklases, kurās mediķi ir aicināti iepazīties ar jaunākajām ārstniecības un diagnostikas metodēm, tostarp arī onkoloģijā.
Starptautiskā izstāde "Medbaltica 2016" notiks līdz 24.septembrim.
Izstādi "Medbaltica" rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT 1".
Top