BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Mēbeles no visas Eiropas izstādē „Baltic Furniture 2016”!

Meklē skaistu dīvānu, ērtu darba galdu vai gaumīgu virtuves iekārtu? Tad jau šajā nedēļas nogalē, no 30. septembra līdz 2. oktobrim, dodies uz mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstādi „Baltic Furniture 2016” Ķīpsalā. Tevi sagaida Eiropas mēbeļu ražotāju jaunākie piedāvājumi par labākajām cenām!

„Baltic Furniture 2016” varēs apskatīt un iegādāties kvalitatīvas, mūsdienīgas, oriģinālas un funkcionālas mēbeles gan mājoklim, gan birojam, gan sabiedriskajām telpām. Turklāt jau izstādē varēs veikt individuālus mēbeļu izgatavošanas pasūtījumus. Plašu un daudzveidīgu mēbeļu klāstu piedāvās vairāk nekā 140 ražotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Vācijas, Somijas, Turcijas, Baltkrievijas, Rumānijas, Itālijas, Indijas un citām valstīm.

Mēbeles bērnu sapņu piepildījumam

Pirmo reizi izstādē „Baltic Furniture” piedalīsies populārais Turcijas uzņēmums „?ilek”, kas bērnu mēbeļu kolekcijas veido dažādās tēmās, kā, piemēram, pirāti, sacīkšu braucēji, piloti un princeses. „?ilek” ļaus jums piepildīt bērnu sapņus! Mēbeles bērnistabām piedāvās arī tādi uzņēmumi kā „Furnitec”, „Dizaina krēsli”, „Monoideja” un citi.

Modernas mēbeles birojam
Ja esi stilīgu biroja mēbeļu meklējumos, tad noteikti apmeklē „Daiļrade EKSPO” ekspozīciju, kurā tiks prezentētas „Daiļrade Koks”, „Nowy Styl”, „BN Office Solution” un „ROHDE & GRAHL” biroja un sanāksmju telpu mēbeles. Gaumīgas mīkstās mēbeles birojam piedāvās Lietuvas mēbeļu ražotājs „Verepas”. Savukārt skandināvu dizaina cienītājus priecēs Somijas uzņēmuma „ISKU” mēbeļu piedāvājums, kā arī Latvijā ražotie „Dizainakresli.lv” elegantie krēsli, bāra krēsli, galdi un interjera aksesuāri. Esiet radoši un veidojiet savai gaumei atbilstošu biroju!

Virtuves dažādām gaumēm

Bārs, kas paslēpts aiz transformējamām durvīm, varētu būt katra vīrieša sapnis! Apskati to salona „Arens” ekspozīcijā, kur redzēsi arī minimālisma stilā veidotu virtuvi no nanotehnoloģiju materiāliem. Tie, kas ciena greznību un seko līdzi modei, būs patīkami pārsteigti par drosmīgu, izaicinošu un modernu jaunās paaudzes vācu virtuvi „De Haus” stendā. Tāpat ar virtuves mēbeļu piedāvājumu priecēs „Akmensdizains.lv”, „Istra-A” un vēl citi.

Viss kvalitatīvam miegam
Lai noskaidrotu, kāds matracis tev ir vispiemērotākais, jādodas uz somu uzņēmuma „Unikulma” stendu, kur speciālisti ar datormērīšanas programmu „UnikLab” palīdzēs atrast īsto matraci, virsmatraci un spilvenu. Tāpat būs iespēja izmēģināt arī „Tempur” jaunāko sēriju –„Breeze” un „Hybrid” – matračus. Savukārt „King Koil” piedāvājumā atradīsies gulta jebkuram istabas dizainam – no minimālisma līdz pat avangardam!

Masīvkoks, cēlkoks un mēbeles ar vēstures elpu
Arī tiem, kuri dod priekšroku ekskluzīvām un ilgmūžīgām lietām, izstādē noteikti atradīsies kas sirdij un acij tīkams. Mēbeles ar vēstures elpu piedāvās Lietuvas uzņēmums „Romanika”, kas izstādē prezentēs Rumānijā ražotu riekstkoka mēbeļu kolekciju. Savukārt Latvijas ražotājs „Eko Dzenītis” izstādes apmeklētājiem piedāvās masīvkoka galdus, kuros saglabāta koka unikālā faktūra un gadskārtu vijums, bet „Wenden Furniture” – masīvkoka krēslus un galdus no ozola un Ziemeļeiropas bērza.

Apgaismojuma risinājumi dažādām vajadzībām
Unikālu formu un krāsu lampas no lina auduma piedāvās Latvijas ražotājs „LaLampa”. Jaunākos integrētā LED apgaismojuma risinājumus mēbelēm, arhitektūrai un dekoratīvajam apgaismojumam prezentēs „KLUSdesign”. Savukārt salona „Sapņu mēbeles” stendā varēs pasūtīt gaismekļus no Beļģijas un Itālijas.

Pasaulē pirmās antibakteriālās dizaina mēbeles
Pie Izstāžu centra ārpusē ikviens interesents būs laipni aicināts Somijas mēbeļu ražotāja „ISKU” furgonā, kur varēs apskatīt pasaulē pirmās antibakteriālās dizaina mēbeles. Pateicoties vara un sudraba tehnoloģiju izmantošanai uz virsmām, audumiem un pat uz krāsojuma pārklājuma, šīs mēbeles pašas spēj apkarot uz tām nonākušās baktērijas. Tās ir ideālas mēbeles cilvēkiem ar alerģijām!

Tas vēl nav viss! Jau tagad ar plašāku izstādes dalībnieku piedāvājumu iepazīsties mājaslapā www.balticfurniture.lv un no 30. septembra līdz 2. oktobrim tiekamies izstādē „Baltic Furniture 2016” Ķīpsalā!

Vienlaikus Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2016”, kurā Baltijas dizaineri un dizaina uzņēmumi prezentēs oriģinālas mēbeles, interjera un grafiskā dizaina darbus un dzīvesstila produktus. Vairāk: www.designisle.lv

Izstādi „Baltic Furniture 2016” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Izstādes darbalaiks:

30. septembrī 10.00–19.00
1. oktobrī 10.00–19.00
2. oktobrī 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – EUR 5
Pensionāriem, studentiem, skolēniem – EUR 4
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – EUR 12
Studentu un skolēnu grupas (10+) ieejas biļete – ¬EUR 3

Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā: https://balticfurniture2016.ticketforevent.com/lv/
Top