BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” varēs uzzināt par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu ēku renovācijai un līdzfinansējuma iespējām

No 13. līdz 16. oktobrim Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija Altum un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādē „Māja. Dzīvoklis 2016” informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus par pieejamo ES fondu finansējumu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī kvalitatīvu ēku renovāciju. Izstādes laikā notiks arī konference „Mājokļu energoefektivitāte, renovācijas iespējas un pārvaldīšanas prakse”.

Četras dienas Attīstības finanšu institūcijas Altum un Ekonomikas ministrijas darbinieki stendā „Dzīvo siltāk” informēs izstādes apmeklētājus par ERAF programmas “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” pamatnosacījumiem, sniegs konsultācijas projektu sagatavošanai, kā arī pastāstīs par mājokļu renovācijas ieguvumiem. Tāpat stendā „Dzīvo siltāk” būs iespēja sastapt būvniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjus no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas logu un durvju ražotāju asociācijas, Latvijas Būvnieku asociācijas, Būvmateriālu ražotāju asociācijas, Latvijas Apdrošinātāju asociācijas, Ilgtspējīgas būvniecības padomes u.c., kā arī Rīgas Tehniskās universitātes un AS “Latvenergo” Energoefektivitātes centra, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjus, kas interesentiem pastāstīs, kā nodrošināt kvalitatīvu renovācijas procesu visos tā posmos. Stendā „Dzīvo siltāk” pieejamo ekspertu saraksts atrodams Ekonomikas ministrijas mājas lapā.

Savukārt 14. oktobrī plkst. 10:30 Konferenču zālē nr.1. notiks konference „Mājokļu energoefektivitāte, renovācijas iespējas un pārvaldīšanas prakse”, kurā namu pārvaldnieki un citi interesenti varēs uzzināt par jaunumiem normatīvajos aktos mājokļu pārvaldīšanas jomā Latvijā. Savukārt Attīstības finanšu institūcijas Altum pārstāvji informēs par daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas programmas pamatnosacījumiem. Pasākuma laikā tiks apbalvoti fotokonkursa “Energoefektivitāte mums apkārt” laureāti. Konferenci organizē Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija, Ekonomikas ministrija, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Namu pārvaldnieku ģilde. Detalizēta pasākuma dienas kārtība pieejama EM mājas lapā.


Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/mdz
Sekojiet mums: www.facebook.com/izstademaja
Vairāk par informatīvo kampaņu “ Dzīvo siltāk” : www.facebook.com/dzivosiltak/
Top