BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē “Baltic Beauty 2016” notiks VI Baltijas Nagu modelēšanas Čempionāts. Vēl var pagūt pieteikties!


Vēl līdz 28. oktobrim iespējams pieteikt dalību VI Baltijas Nagu modelēšanas Čempionātam, kas notiks 6. novembrī izstādē "Baltic Beauty 2016"!

Šogad cīņa notiks akrila un gēla kategorijās, trīs nominācijās: konkursa nagi, sacensības salona franču manikīra veidošanā un dizains dabiskiem nagiem.

Cīņa pēc nagu modelēšanas čempionāta ”Beauty Düsseldorf” kritērijiem jeb konkursa nagi

VI Baltijas nagu modelēšanas konkursā manikīra meistari ir aicināti demonstrēt savas prasmes perfekta franču manikīra veidošanā gēla vai akrila tehnoloģijā pēc stingrajiem nagu modelēšanas čempionāta „Beauty Düsseldorf” kritērijiem.
Dalībniekiem divarpus stundu laikā ir jāizveido augstākās klases konkursa franču manikīrs abām rokām ar perfektu „smaida” līniju (visiem nagiem). Naga gultnes jāveido, pakāpeniski pārejot no kamuflāžas materiāla uz caurspīdīgu materiālu pie kutikulas zonas. Modeles vienas rokas nagiem ir jābūt pārklātiem ar nagu laku.

“Halloween” jeb sacensības salona franču manikīra veidošanā
No plkst. 9.30 līdz 12.00 norisināsies manikīra meistaru sacensības nominācijā „Salona nagu modelēšana – dizains nagu galiem” par tēmu „Halloween”.
Divarpus stundu laikā konkursa dalībniekiem ir jāizveido franču manikīrs modeles labajai rokai (kreisai rokai ir jābūt gatavai iepriekš) akrila vai gēla tehnoloģijā, izmantojot kamuflāžas materiālu. Šajā nominācijā konkursants var brīvi izvēlēties, kādu naga formu veidot (kvadrāts vai mīkstais kvadrāts). Turklāt ir atļauts izmantot jebkādus iekšējos dekorus un aksesuārus, tāpat arī akrila krāsas. Mūsdienās nagu dizainam vairs nav nekādu robežu, un dalībnieki var ļauties savai iztēlei, veidojot arī daudzslāņu dizainu.

“Garšīgs manikīrs” jeb dizains dabiskiem nagiem
No plkst. 13.00 līdz 15.00 norisināsies manikīra meistaru sacensības nominācijā “Dizains dabiskiem nagiem”. Konkursa tēma: “Garšīgs manikīrs”.
Divu stundu laikā konkursa dalībniekiem ir jāizveido profesionālais manikīrs abām rokām, nepieciešamā nagu forma un jāapgriež kutikula. Modeles dabiskā naga brīvās malas garums nedrīkst pārsniegt 5 mm. Konkursanta uzdevums ir parādīt savas prasmes darbā ar gala lakām, gēla krāsām un nagu lakām. Ir atļauts izmantot jebkuru tehniku, piemēram, “zelta izliešana”, tāpat arī izmantot aksesuārus un dekorus.
Šajā nominācijā tiesneši vērtēs veikto manikīru, modernu dizainu un atbilstību salona dizaina specifikai (citiem vārdiem – ikdienas nēsāšanai).

Dalību VI Baltijas Nagu modelēšanas Čempionātam iespējams pieteikt līdz 28. oktobrim, rakstot uz e-pastu: info@cni-nsp.lv

Konkursa dalībnieku veikumu vērtēs starptautiski tiesneši.

Izstādes laikā, ikviens varēs balsot par savu mīļāko darbu no gatavo darbu kategorijām (Box) un piedalīties izlozē, kurā galvenā balva ir LIDOJUMS AR GAISA BALONU!

Konkursu rīkotājs ir “CNI-Baltija” – starptautiskās korporācijas “CNI” oficiāla pārstāvniecība Baltijas valstīs.

Pasākuma atbalsta:
Schwarzkopf Professional
Sixtus
K21 Mēbeles

Informatīvie sponsori:

Professional Kosmetik Balticum
www.e-beauty.lv
www.intensa.pro

Noteikumus un tiesāšanas kritērijus varat saņemt, sazinoties ar CNI-Baltija:
“CNI-Baltija”
Lāčplēša iela 41 (5. stāvs), Rīga
Tālr.: +371 67224900
GSM: +371 26600379
E-pasts: info@cni-nsp.lv
Top