BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Rīt atklās skaistumkopšanas izstādi „Baltic Beauty 2016”

4. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā svinīgā ceremonijā atklās 12. Baltijas apvienoto skaistumkopšanas projektu “Baltic Beauty 2016”. Skaistuma svētki piedāvās vienuviet iepazīties ar industrijā aktuālo, vērot spilgtus šovus, profesionāļu konkursus, piedalīties meistarklasēs un, protams, smelties daudz pozitīvu emociju!

Atklāšanas ceremonija notiks 4. novembrī plkst. 12.00 hallē Nr. 2, un tajā piedalīsies:

Kristīne Čerņavska, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” projekta vadītāja;
Irina Jevsejeva, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Matu skaistuma pasaule” projekta vadītāja;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs.

Kā zināms, no 4. līdz 6. novembrim abās izstādes “Baltic Beauty 2016” hallēs – „Matu skaistuma pasaule” un “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” – vairāk nekā 335 dalībnieki no 17 valstīm piedāvās gan profesionālos, gan plaša patēriņa produktus un procedūras, kā arī sniegs konsultācijas. Šogad izstādē ikviens varēs vērot 51 aizraujošu frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku un nagu skaistumkopšanas speciālistu konkursu. Savukārt profesionāļiem būs iespēja papildināt zināšanas Latvijas Ārstu biedrības starpdisciplinārajā konferencē “Āda” un Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu – Cidesco sekcijas Latvijā konferencē “Riski, blaknes, risinājumi estētiskās kosmetoloģijas praksē”, Baltijas Spa konferencē, vairākos frizieru semināros, kuru lektoru vidū ir tādi pieredzējuši un atzīti frizieri kā Nikolass Šlase (Nicolas Schlasse), Vladimirs Garuss (Vladimir Garus), Andi Larišs (Andi Larish) u. c. 

Arī XXII Friziermākslas festivālā šogad piedalīsies pasaules mēroga meistari – viens no vadošajiem pasaules frizieriem Kristaps Slakters-Zvejsalnieks no Latvijas, friziere Joanna Cani (Ioanna Tzani) no Grieķijas u. c.

Vairāk par izstādi “Baltic Beauty 2016”: www.bt1.lv/bb

Sekojiet „Baltic Beauty” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty-1549961378558599/?fref=ts

Izstādi “Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju un SIA “Pigmalions”.

Darbalaiks:
4. un 5. novembrī 11.00–20.00
6. novembrī 11.00–19.00

Biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 5,50 EUR
Skolēniem, pensionāriem – 3,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!
Biļetes nopērkamas arī internetā: https://baltic-beauty.ticketforevent.com/lv/

Top