BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Gatavošanās izstādei „Balttour 2017” rit pilnā sparā

Februāra sākumā, no 3. līdz 5. februārim, Ķīpsalā notiks tūrisma izstāde un gadatirgus „Balttour 2017”, kurā varēs uzzināt par 40 pasaules valstu un arī pašmāju jaunākajām atpūtas iespējām un ceļojumu piedāvājumiem. Tūrisma uzņēmumu interese ir liela – rezervēti jau vairāk nekā 60 % ekspozīcijas laukumu!

Trīs ceturtdaļas hallē „Atklāj pasauli!” jau ir rezervētas!
Halle, kurā varēs iepazīt dažādus pasaules tūrisma galamērķus, strauji piepildās. Vācija, Izraēla, Horvātija, Ungārija, Krievija, Gruzija, Vjetnama... tās ir tikai dažas valstis, kuru tūrisma kompānijas jau ir apstiprinājušas dalību „Balttour 2017”. Ļoti kuplā skaitā piedalīsies kaimiņvalstu – Lietuvas un Igaunijas – tūrisma uzņēmumi. Lielu interesi izrāda arī Slovākijas uzņēmēji, turklāt pēc ilgāka pārtraukuma izstādē atkal piedalīsies Armēnija, Ēģipte un Dubaija. Būs iespēja iepazīt arī tādus eksotiskus galamērķus kā Taizeme, Taivāna, Spānija un Itālija. Un, protams, arī jau iecienīto ceļojumu galamērķi Turciju!

Labas cenas ceļojumiem pa visu pasauli!
Ik gadu „Balttour” iestartē jauno ceļojumu sezonu, un, kā nu ne, tieši izstādē notiek pirmā pavasara un vasaras ceļojumu izpārdošana. Dalību izstādē ir pieteikusi lielākā daļa Latvijas tūrisma operatoru un aģentūru, kas sevi jau pierādījušas kā uzticamus palīgus ceļotājiem. „Alida Tūrs”, „Begonija”, „Estravel Latvia”, „Jēkaba ceļojumi”, „Mouzenidis Travel”, „Tez Tour”… tie ir tikai daži no dalībniekiem, kuri jau tagad aktīvi strādā, lai apmeklētājiem piedāvātu labākās atpūtas iespējas par zemākajām cenām.

Visi Latvijas reģioni vienuviet
Izstādē neiztikt arī bez Latvijas plašā tūrisma piedāvājuma! Hallē „Apceļo Latviju!” visi reģioni prezentēs jaunākos ceļojumu maršrutus – gan tiem, kas ceļo ar auto, gan tiem, kas labprātāk izvēlas doties kājām, braukt ar riteņiem vai varbūt pat ar laivām. Izvēles iespējas būs visdažādākās! Viesnīcas, viesu nami un spa centri izstādes apmeklētājiem gatavo īpašas atlaides. Dalībai izstādes tirdziņā gatavojas arī pašmāju gardumu ražotāji un amatnieki, savukārt mūžam lustīgie dziedātāji un dejotāji iestudē jaunus priekšnesumus skatuves programmai.

Vēl var pieteikt dalību Baltijas nozīmīgākajā tūrisma izstādē!
Lai gan lielākā daļa „Balttour 2017” ekspozīcijas laukumu jau ir rezervēti, tomēr uzņēmēji vēl var pagūt pieteikt dalību, turklāt, tāpat kā citus gadus, pēc 1. decembra dalības maksas cena pieaugs. Nenokavējiet iespēju pieteikties jau šomēnes! Rakstiet par savām vēlmēm, un projekta vadītāji jums piedāvās labāko variantu! (Kontakti: www.balttour.lv/?link=00600000)

Izstādes „Balttour” forums profesionāļiem notiks dienu ātrāk!
Lai Latvijas tūrisma profesionāļi varētu veiksmīgāk apvienot piedalīšanos forumā un izstādē, šogad tradicionālajam tūrisma biznesa forumam ir mainīts norises laiks – 2017. gada forums notiks divas dienas pirms izstādes – trešdien, 1. februārī! Savukārt norises vieta paliek nemainīga – konferenču centrs „Citadele”. Foruma darba kārtība un reģistrēšanās iespējas jau drīzumā tiks publicētas mājaslapā: forum.balttour.lv.

Izstādi-gadatirgu „Balttour 2017” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv
Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/balttour
Top