BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Nerātnā pantera un valdonīgā vilcene rotaļāsies uz “Erots 2017” skatuves

Atturīgajām ziemeļnieku sirdīm degsmē iekarst liks festivāla “Erots 2017” zvaigznes no Somijas – tvirtā un lunkanā pantera Irina Tundra un valdonīgā vilcene Minttu Gee. Pārliecinies par viņu iekvēlināšanas spējām 17. un 18. februārī Ķīpsalā! 

“Nekas cits man nesagādā tik lielu baudu kā izģērbties uzbudināta pūļa priekšā!” saka karstasinīgā skandināviete Irina Tundra, kura nevar vien sagaidīt savu izģērb… uzstāšanos Rīgā! Pieredzējušās striptīzdejotājas izspēlēs gan dzīvnieka un dresētājas, gan māsiņas un pacientes lomas.

Irina Tundra savu karjeru sāka kā modele pieaugušo žurnālos, taču mākslinieces mežonīgajai dabai ar to nepietika, un viņa sāka izģērbties arvien lielākas publikas priekšā, sniedzot degsmes pilnus striptīzšovus. Nepilnu astoņu gadu laikā Irina ir uzstājusies gan uz “Sexhibition” lielās skatuves Norvēģijā, gan ”sExhibition Jyväskylä”, “Turkkusex” un “sExhibition” Somijā.

Savukārt nerātnā Minttu Gee jau ir paguvusi padraiskoties dažādās pieaugušo filmās, bet plašāku atpazīstamību Skandināvijā ir guvusi, iekvēlinot sievietes un vīriešus vairākos erotiskajos festivālos izstādēs Somijā. Par gaidāmo priekšnesumu, kurš solās būt ar kailumu piesātināts, viņa saka – dzirksteles šķīdīs! Zinot, ka Minttu praktizējas arī seksīgajā go-go dance, atliek vien noticēt un sākt skaitīt dienas līdz erotikas festivālam Ķīpsalā.

Valdonīgā vilcene Minttu Gee uzstāsies arī ar sološovu, kurā viņa dalīsies savās nerātnākajās fantāzijās, priekšnesumā izmantojot gan tradicionālus seksa atribūtus, gan pikantu lietojumu atradīs pavisam ikdienišķiem priekšmetiem.

Paralēli iespaidīgajai šovprogrammai “Erotā” varēs iegādāties arī vajadzīgas lietiņas mīlas dzīves dažādošanai: masāžas eļļas, lubrikantus, erotisko veļu, rotaļlietas pieaugušajiem, kā arī erotisko literatūru un filmas. Festivāla apmeklētāji varēs piedalīties dažādos karstos konkursos, saņemt erotiskāko zvaigžņu autogrāfus, iegūt drosmīgu tetovējumu vai jaunu pīrsingu.


Seko līdzi jaunumiem:
www.facebook.com/ErotsLV/
www.draugiem.lv/erots.lv
twitter.com/erots_lv

Erotikas festivālu “Erots 2017” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Cēsu alus” un “Bellevue Park Hotel Riga”.

Biļetes jau tagad var iegādāties internetā: http://erots.ticketforevent.com/lv/, kā arī “Biļešu servisa” kasēs Latvijā: www.bilesuserviss.lv, Lietuvā: www.bilietupasaulis.lt un Igaunijā: www.piletilevi.ee.

Pirmajiem 1000 pircējiem rekordzema cena – tikai 10 eiro! Tuvojoties “karstajam” pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas.

Ieeja no 18 gadu vecuma!

“Erots 2017” norises laiki:
17. februāris 18.00–3.00
18. februāris 18.00–3.00

Vairāk par festivāla jaunumiem uzzini: www.erots.lv

Top