BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

“Baltic Beauty 2016” priecē ar vērienīgu pasākumu programmu

Ar daudzveidīgu pasākumu programmu un plašu skaistumkopšanas piedāvājumu Ķīpsalā aizvadīti gada lielākie skaistuma svētki – “Baltic Beauty 2016”, kas ilga trīs dienas, no 4. līdz 6. novembrim, Ķīpsalā. Nemainīgi lielais apmeklētāju skaits vairāku gadu garumā apstiprina, ka skaistuma industrijas piedāvājums mūždien ir aktuāls.

Trīs dienas apmeklētājiem bija iespēja smelties zināšanas un iedvesmu vispārējai labsajūtai un skaistumam – izmēģināt jaunus skaistumkopšanas produktus un procedūras, konsultēties ar speciālistiem, izglītoties semināros, piedalīties meistarklasēs, vērot profesionāļu sniegumu dažādos konkursos un vēl, un vēl.

Vairāk nekā 336 ekspozīcijās varēja iepazīties ar skaistumkopšanas jaunumiem no 16 valstīm. “Baltic Beauty 2016” apmeklēja 30 636 cilvēku, no kuriem 15 143 bija skaistumkopšanas speciālisti.

“Neskatoties negaidīto sniegputeni, Ķīpsalā pulcējās vairāk nekā 30 000 apmeklētāju. Tas priecē! Atskatoties uz ”Baltic Beauty 2016” plašo pasākumu programmu, gandarījumu sagādā tas, ka katru dienu notika nozarei nozīmīgas konferences, kas pulcēja ļoti daudz nozares profesionāļu,” komentē izstādes projekta vadītāja Kristīne Čerņavska.

Pasaules līmeņa meistari un daudzveidīgs piedāvājums ekspozīcijās
Abās Ķīpsalas hallēs varēja iepazīties ar plašu skaistumkopšanas produktu un pakalpojumu piedāvājumu – no dekoratīvās līdz ārstnieciskajai kosmētikai un procedūrām. “Baltic Beauty 2016” hallē “Matu skaistuma pasaule” paralēli ekspozīcijai visās trīs izstādes dienās norisinājās aizraujoši pasaules vadošo frizieru – Konstantīna Gorohova, Nikolasa Šlāses, Patrika Kalles, Andi Lariša un Igora Popova – paraugdemonstrējumi. Viņu vidū bija arī pasaules top 10 frizieris – Kristaps Slakters-Zvejsalnieks.

Halles “Sejas un ķermeņa pasaule” ekspozīcijā lielā pārsvarā tika piedāvāts dekoratīvās kosmētikas sortiments, kas pārsteidza ar vēl nebijušu produktu daudzveidību. Liela uzmanība šogad tika pievērsta uzacu kopšanai, piedāvājot gan dažādus tonējošos zīmuļus, gan hennas, gan iespēju uz vietas iegūt permanento uzacu grimu. Turklāt hallē varēja ne vien iepazīties ar jaunumiem, bet arī palutināt sevi ar dažādām skaistumkopšanas procedūrām – no pēdu masāžas līdz sejas kopšanai.

Spilgti sniegumi konkursos

Nebūtu pārspīlēts “Baltic Beauty” saukt par skaistumkopšanas meistaru meku, jo izstādi apmeklē un tajā piedalās liels profesionāļu skaits. Īpaši šogad izstādē norisinājās rekordliels konkursu skaits visā izstādes 12 gadu vēsturē – 51 konkurss. Turklāt pirmo reizi notika 1. radošais grima konkurss, 1. sejas apgleznošanas konkurss, kā arī 1. skropstu pieaudzēšanas konkurss “Baltic Beauty Cup”, kas piesaistīja lielu dalībnieku skaitu un neviltotu apmeklētāju interesi.

Konferences profesionāļiem pulcē lielu apmeklētāju skaitu
Visās izstādes dienās notika profesionālās konferences. Pirmajā dienā norisinājās Latvijas kosmētiķu un kosmetologu asociācijas rīkotā konference, kurā skaistumkopšana tika aplūkota no neierasta aspekta – tajā tika runāts par riskiem, blaknēm un risinājumiem estētiskās kosmetoloģijas praksē. Lielu interesentu skaitu piesaistīja arī Latvijas ārstu biedrības rīkotā konference “Āda”, kurā ko jaunu par ādas veselību varēja uzzināt gan kosmetologi, gan pieredzējuši medicīnas darbinieki. Savukārt Baltijas Spa konference izglītoja ne tikai par fizisko, bet arī garīgo labsajūtu veicinošām procedūrām.

Vairāk par izstādi “Baltic Beauty”: www.bt1.lv/bb

Sekojiet „Baltic Beauty” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty-1549961378558599/?fref=ts

Izstādi “Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju un SIA “Pigmalions”.

Uz tikšanos 13. skaistumkopšanas projektā “Baltic Beauty 2017”, kas norisināsies no 3. līdz 5. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā!
Top