BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstāde “Skola 2017” pulcēs tūkstošiem zinātkāro!

No 24. līdz 26. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā notiks 23. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2017”. Tieši izstāde “Skola” ik gadu tūkstošiem jauniešu palīdz saprast un izvēlēties, ar kādu nozari saistīt savu nākotni un kura mācību iestāde būs tā, kur tuvākajos gados apgūt zinības, iesaistīties ārpusskolas aktivitātēs un iepazīt jaunus draugus.

Trīs izstādes dienās Ķīpsalā apmeklētāji varēs iztaujāt izglītības iestāžu pārstāvjus par valsts un privātajām augstskolām, koledžām, tehnikumiem, vidusskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām.

Plānots, ka izstādē „Skola 2017” piedalīsies vairāk nekā 140 dalībnieku no vairāk nekā 10 valstīm un to apmeklēs vairāk nekā 18 000 interesentu.

Jau šobrīd zināms, ka izstādē būs pārstāvētas mācību iestādes no ASV, Kanādas, Krievijas, Lielbritānijas, Nīderlandes un Vācijas, kas informēs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm. Pirmoreiz izstādē būs pārstāvēta arī Austrālija ar Selonia Education Australia.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem un iegādāties grāmatas par izstādes cenām.

Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/skola

Seko mums līdzi sociālajos tīklos: www.draugiem.lv/izstadeskola www.facebook.com/izstade.skola
www.twitter.com/izstade_skola

Izstādes “Skola 2017” darbalaiks:
24.–25. februāris plkst. 10.00–18.00
26. februāris plkst. 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 5,00 EUR
Skolēniem, studentiem, skolotājiem, pensionāriem – 4,00 EUR
Grupām (10+) – 3,00 EUR

Lai iegādātos grupas biļetes, kasē ir jāiesniedz uz mācību iestādes veidlapas noformēts grupas saraksts. Diviem grupu pavadošajiem pedagogiem izstādes „SKOLA 2017” apmeklējums ir bez maksas!

Ar izstādes “Skola 2017” ieejas biļeti var apmeklēt “Latvijas Grāmatu izstādi 2017” bez maksas!

Autostāvvieta – 3,00 EUR
Stāvvieta autobusam – 7,00 EUR
Top