BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Informēs par izstādi-gadatirgu „Balttour 2017” un biznesa forumu!

24. janvārī notiks preses konference, kurā informēs par Baltijas vērienīgāko tūrisma notikumu – 24. starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2017”, izstādes ievadpasākumu profesionāļiem – „Balttour 2017” biznesa forumu, kā arī nozares aktualitātēm.

Preses konference notiks otrdien, 24. janvārī, plkst. 13.00 viesnīcas „Avalon Hotel” restorānā 1. stāvā (adrese: 13. janvāra iela 19, Rīga).

Preses konferencē piedalīsies:
Inga Kavaca, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente
Guna Japiņa, Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore
Leonīds Močeņovs, tūrisma operatora „Novatours” direktors
Jānis Vanags, nacionālās aviokompānijas „airBaltic” korporatīvo komunikāciju viceprezidents
Ēriks Dreibants, restorānu „3 pavāru restorāns” un „Restorāns 3” līdzīpašnieks, pavārs
Dainis Bricis, izstādes „Balttour 2017” projektu vadītājs

Gastronomiskā tūrisma labumus viesi varēs nobaudīt jau preses konferencē. Neizpaliks arī pārsteigums no šī gada Eiropas gastronomijas reģiona!

Lielākā ceļojumu izstāde Baltijā
No 3. līdz 5. februārim izstādē-gadatirgū „Balttour 2017” ar vērienu tiks atklāta jaunā ceļojumu sezona. Lieliskā atmosfērā iepazīties ar bagātīgām atpūtas iespējām un tūrisma jaunumiem no Latvijas un 40 citām pasaules valstīm būs gaidīts ikkatrs ceļotājs un atpūtnieks. Vienuviet savus labākos un jaunākos piedāvājumus prezentēs apmēram 850 uzņēmumu no Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Izstādes ekspozīciju veidos vairāk nekā 470 stendi abās Izstāžu centra hallēs. Vairāk: www.balttour.lv

„Balttour” biznesa forums profesionāļiem
Ievadot izstādi, 1. februārī konferenču centrā “Citadele” notiks „Balttour 2017” biznesa forums tūrisma nozares profesionāļiem. Tajā tiks izskatītas šādas tēmas: “Tūroperatoru, starpnieku un tūrisma pakalpojumu / produktu nodrošinātāju sadarbība vērtības piedāvājuma radīšanā”; “Digitālā revolūcija tūrisma nozarē – mūsdienu tehnoloģiju pārsteidzošās iespējas darbā ar klientiem”; “Lidsabiedrības „airBaltic” jauno galamērķu iespējas”. Detalizēta informācija par programmu un lektoriem mājaslapā: www.balttour.lv/forum/

Izstādi-gadatirgu „Balttour 2017” un biznesa forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Mediju pārstāvju ievērībai!
Lūdzam laikus akreditēties darbam izstādē-gadatirgū „Balttour 2017” un elektroniski aizpildīt akreditācijas anketu www.bt1.lv sadaļā „Medijiem”. Akreditācija notiks līdz 1. februārim.

Top