BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Rīgā notiks biznesa forums tūrisma profesionāļiem

1. februārī Rīgā, konferenču centrā “Citadele” notiks “Balttour 2017” biznesa forums, kas ievada lielāko Baltijas ceļojumu izstādi. Tūrisma nozares profesionāļiem tā būs iespēja uzzināt par virtuālās realitātes iespējām tūrisma biznesa veicināšanai, analizēt sadarbību tūrisma produktu izstrādē, kā arī iepazīties ar “airBaltic” jaunajiem galamērķiem.

Pirmo darba sesiju “Digitālā revolūcija tūrisma nozarē – mūsdienu tehnoloģiju pārsteidzošās iespējas darbā ar klientiem. Virtuālā un papildinātā realitāte un citas inovācijas” vadīs virtuālās realitātes eksperts Mikus Opelts, kas dibinājis nu jau par nozares līderi Eiropā (ar klientiem 27 valstīs) kļuvušo “SkatSkat.lv” un “Giraffe360”. Pasākumā varēs gūt atbildes uz jautājumiem – kas ir virtuālā realitāte, kā to adaptē Latvijā un kā šī jaunā realitāte un digitālā kopaina ietekmē tūrisma nozari.

Turklāt foruma dalībniekiem būs ekskluzīva iespēja doties virtuālajā realitātē (VR) ar divām šobrīd aktuālākajām VR iekārtām – HTC Vive un Samsung GearVR. Jo vienā mirklī nokļūt Islandē, apskatīt zemūdens pasauli Austrālijā un pirms ceļojuma “izstaigāt” viesnīcas ir iespējams! Lai iegūtu priekšstatu par VR, vispirms tas ir jāpiedzīvo pašam!

Otro darba sesiju “Tūroperatoru, starpnieku un tūrisma pakalpojumu / produktu nodrošinātāju sadarbība vērtības piedāvājuma radīšanā” vadīs Dr. Ēriks Lingebērziņš, SIA “Baltic Vision Riga” izpilddirektors un valdes loceklis, biznesa augstskolas “Turība” Starptautiskās tūrisma fakultātes docents. Foruma dalībnieki tiks iepazīstināti ar pētījuma “Ārvalstu tūristu kultūru atšķirību nozīme galapatērētāju apmierinātībā” rezultātu kopsavilkumu. Tiks aktualizēti arī jautājumi par uzņēmumu sadarbības partneru un klientu iesaisti tūrisma produktu pilnveidē un par vērtības piedāvājuma radīšanu.

Savukārt trešajā darba sesijā tiks apskatītas “Lidsabiedrības “airBaltic” jauno galamērķu iespējas”, ko vadīs “airBaltic” tirdzniecības vadītāja Baltijas valstīs Sanda Teihmane. Pasākumā būs iespēja uzzināt par diviem jauniem galamērķiem – Odesu un Madridi. Turklāt forumā piedalīsies īpaši viesi no abiem galamērķiem!

Foruma paneļdiskusijās piedalīsies arī “Semarah Hotel” mārketinga vadītājs Edgars Ražinskis, gids Parīzē un tās apkārtnē Dāvids Beručašvili (David Beruchashvili), zemnieku saimniecības “Vaidelotes” saimniece Daira Jātniece, Daugavpils novada pašvaldības aģentūras “TAKA” direktors Rolands Gradkovskis, “Grand Hotel Kempinski Riga” direktors George Gančevs (George G. Ganchev), “Estravel Latvia” direktore Anta Jokste, “Baltic Travel Group” direktors Vladislavs Korjagins un citi. Foruma moderators – “MEET Rīga” direktors Aigars Smiltāns.

Apmeklēt “Balttour 2017” biznesa forumu un piedalīties diskusijās ir aicināti vadītāji un vadošie speciālisti tūrisma aģentūrās, lokālās un nacionālās tūrismu koordinējošās organizācijās, transporta kompānijās, viesnīcās, tūristu mītnēs, uzņēmumos, kas sniedz tūrisma un ar to saistītus pakalpojumus reģionos, kā arī investīciju un valsts pārvaldes struktūrās.

Foruma darba valodas: latviešu un angļu (tiks nodrošināta sinhronā tulkošana). Plašāka informācija par programmu, dalības maksu un reģistrēšanās iespējām ir pieejama mājaslapā: www.balttour.lv/forum/

Lielākā ceļojumu izstāde Baltijā “Balttour 2017”
Visi nozares pārstāvji no 3. līdz 5. februārim ir aicināti apmeklēt arī 24. starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2017” Ķīpsalā, lai biznesam labvēlīgā gaisotnē satiktos ar 40 valstu tūrisma nozares pārstāvjiem, dibinātu kontaktus un veidotu sadarbību. Profesionāļu ieejas karti var iegādāties šeit: balttour2017.ticketforevent.com

Izstādi-gadatirgu “Balttour 2017” un tūrisma biznesa forumu rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.balttour.lv

Seko līdzi: facebook.com/balttour

Top