BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Uzzini, ko piedāvās izstāde “Balttour 2017”!

Jau šajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. februārim, Ķīpsalā būs ceļotāju iemīļotais notikums – izstāde “Balttour 2017”. Uzzini, ko tajā nepalaist garām!

Galvu reibinošas cenas ceļojumiem

Tikai vienu reizi gadā – tieši izstādē “Balttour” – ceļojumiem, spa, kūrortiem, kruīziem, viesnīcām un atpūtas centriem būs unikālas izpārdošanas cenas. Trīs dienu garumā izstādes dalībnieki prezentēs jaunās tūrisma sezonas labākos piedāvājumus Eiropā, Āzijā un citās pasaules malās. Izbaudi ceļojumu izpārdošanu! Īpašos piedāvājumus skaties mājaslapā: http://www.balttour.lv/?link=00100007. Turklāt tas vēl nav viss – karstākie piedāvājumi tiks atklāti tikai izstādē!

Garšu ceļojums apkārt pasaulei
Ceļotāji un atpūtnieki abās izstādes hallēs varēs piedalīties dažādu labumu degustācijās, lai sajustu pasaules pārsteidzošās un atšķirīgās garšas. Īpaši daudzveidīgs un plašs degustāciju klāsts priecēs halles “Apceļo Latviju!” apmeklētājus, jo tur katrs reģions cienās ar sev tradicionālajiem lauku labumiem, kā arī pilnīgi jauniem produktiem. Katrs ceļotājs ar gardēža dabu atradīs sev jaunu gastronomiskā tūrisma galamērķi!

Izsapņo sapni par ceļojumu uz Tobago!
Pirmo reizi izstādē “Balttour” piedalīsies Tobago – visautentiskākā Karību jūras sala. Kalnainas lietusmežu ainavas, savrupas lagūnas ar kristāldzidru ūdeni, smilšainas pludmales... – Tobago sajūsminās ikvienu ceļotāju! Visās trīs izstādes dienās stendā Nr. J18A varēs ne tikai uzzināt par šīs salas tūrisma piedāvājumu, bet arī baudīt Tobago iemīļotā mākslinieka Frederika Linkolna muzikālos priekšnesumus. Iedvesmojies savam ceļojumam uz eksotisko Tobago!

Ļaujies Andalūzijas šarmam un apgūsti spāņu valodu!
Vēlies izzināt Spānijas kultūru un tradīcijas, apskatīt gan populārākos tūrisma objektus, gan tikai vietējiem zināmos, izbaudīt lielisku atpūtu un vienlaikus arī iemācīties spāņu valodu? Tas viss ir iespējams! Izstādē “Balttour 2017” dodies uz valodu mācību centra “BaltImage” stendu Nr. J18 un uzzini vairāk par iespēju gūt neaizmirstamu pieredzi skaistajā Rondas pilsētā Andalūzijā!

Laimīgās stundas Armēnijas stendā
Interesentiem izstādē būs iespēja ne tikai uzzināt jaunāko Armēnijas tūrisma piedāvājumu nākamajai sezonai un izvēlēties vispievilcīgāko ceļojumu uz “kristietības šūpuli”, bet arī izbaudīt “Laimīgās stundas” pārsteigumus. Apmeklētāji stendā Nr. K17 varēs baudīt armēņu viesmīlību un nogaršot slaveno armēņu brendiju, bioloģiskus alkoholiskos dzērienus, kā arī vīnu no Areni ciema vīna darītavas, kas ir viena no vissenākajām pasaulē.

“Balttour 2017” smelies idejas arī kāzām!

Iesākot jauno tūrisma sezonu, Daugavas lejtece ir parūpējusies par vairākiem jaunumiem, un viens no tiem ir Kāzu buklets! Tajā ir apkopotas skaistākās ceremoniju un svinību vietas, ainaviskākās vietas kāzu foto uzņemšanai, kā arī citas īpašas pieturvietas Ķekavas, Salaspils, Stopiņu, Baldones, Ikšķiles un Ogres novadā. Turklāt brīvdabas muzeja “Krīvu klēts” saimnieki ir sagatavojuši īpašus piedāvājumus tieši jaunlaulātajiem!

Baudi atmosfēru un piedalies loterijās!
Katru dienu dalībnieku stendos norisināsies loterijas un konkursi, kuros varēs laimēt dažādas balvas no tūrisma nozares uzņēmējiem – ekskursijas un tūrisma objektu apmeklējumus, restorānu, viesnīcu un spa centru dāvanu kartes, biļetes uz pasākumiem, piedzīvojumu un atpūtas parkiem, suvenīrus un vēl daudz ko citu. Pārbaudi savu veiksmi arī tu!

Uz izstādi kopā ar visu ģimeni!
Dinozauri, animācijas filmu tēli, rūķi, īsti vikingi, spēles… šie un vēl citi pārsteigumi bērnu acīm liks iemirdzēsies priekā! Bauskas novads vecākus iepazīstinās ar jauno bukletu “Brīvdienas ģimenei ar bērniem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, kā arī aicinās lielus un mazus uzspēlēt kādu no Bauskas pils muzeja vai Rundāles pils muzeja galda spēlēm. Turklāt visu izstādes laiku bez maksas darbosies “Lec un minies” piepūšamā atrakcija “Džungļu ceļš”, bet uz lielās skatuves varēs vērot gan dziedātājus un dejotājus, gan aizraujošus zinātnes centra “AHHAA” eksperimentus.

Tie ir tikai daži no piedāvājumiem, kas priecēs “Balttour 2017” apmeklētājus! Ieplāno izstādes apmeklējumu un jau laikus nodrošini sev ideālu pavasara un vasaras atpūtu! Vairāk: www.balttour.lv un facebook.com/balttour.

Izstādi-gadatirgu “Balttour 2017” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darbalaiks:
3. februārī plkst. 10.00–19.00 (plkst. 10.00–13.00 – profesionāļu laiks)
4. februārī plkst. 10.00–18.00
5. februārī plkst. 10.00–17.00

Biļešu cenas kasē pie ieejas:
Profesionāļu laikā (3. februārī) 10.00–13.00 – 15,00 EUR
No 3. februāra plkst. 13.00:
Pieaugušajiem – 6,00 EUR
Skolēniem, pensionāriem un invalīdiem (uzrādot apliecību) – 4,00 EUR
Ģimenes biļete (2+1) – 12,00 EUR (vairāk bērnu – 2,00 EUR par katru)
Bērniem līdz 7 g. v. – bez maksas!
Autostāvvieta pie Izstāžu centra galvenās ieejas (vietu skaits ir ierobežots!) – 4,00 EUR
Garderobe – 1,00 EUR
Top