BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Martā Ķīpsalā notiks četras aktīvās atpūtas un sporta izstādes

No 24. līdz 26. martam ar aktīvās atpūtas un sporta izstādēm „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” Ķīpsalā tiks iestartēts pavasaris! Trīs dienas pasākums pulcēs vairāk nekā 22 tūkstošus interesentu – sportistus, ceļotājus, atpūtniekus, makšķerniekus, medniekus, motociklistus, visdažādākā ūdenstransporta cienītājus un ekstrēmās atpūtas piekritējus.

Jau vairāk nekā 165 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Nīderlandes, Lielbritānijas, Ķīnas un Vācijas ir pieteikuši dalību izstādēs un arī šogad apmeklētājiem prezentēs dažādas aktualitātes. Izstādēs „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” vienkopus būs atrodams gandrīz viss nepieciešamais aktīvai atpūtai un sportam – sākot no sporta apģērbiem un inventāra, copes un medību lietām līdz pat jaunākajiem motocikliem un visu veidu ūdenstransportam. Daudzi dalībnieki ir parūpējušies par īpašiem izstādes piedāvājumiem. Apmeklētāji varēs aplūkot, uzzināt, konsultēties ar speciālistiem un izvēlēties sev piemērotāko!

Īpaši plašs šogad būs velosipēdu klāsts, ko piedāvās pazīstamie velotirgotāji “Veloprofs”, “Sportland”, “Elkor”, “My Sport”, “X-sports” un citi. Pirmoreiz izstādē šos videi draudzīgos transportlīdzekļus piedāvās arī Nīderlandes uzņēmums „Pure Fix Cycles”. Bagātīgāk nekā iepriekš pārstāvēts būs ūdenstransports un to rezerves daļas, jo šogad “Baltic Boat Show” pirmoreiz piedalās uzņēmumi „Valtine”, „Vetagra” un „Nave” no Lietuvas, „Alter Baltic” no Igaunijas. Ķīpsalā varēsiet iepazīties ar pēdējām aktualitātēm, tostarp uzzināt visu par SUP dēļošanu un iegādāties nepieciešamo inventāru, ko prezentēs uzņēmumi “supadventures.lv” un “Red Paddle Co”.

Makšķernieki vienkopus varēs uzzināt par jaunākajiem, modernākajiem makšķerēšanas inventāriem un piederumiem, kā arī atrast visu nepieciešamo, lai papildinātu savu makšķerēšanas piederumu klāstu. Piemēram, “Eholotes.lv” stendā varēs konsultēties ar spiningošanas ekspertiem Mārtiņu Balodi, Kristiānu Godiņu un saņemt noderīgus copes padomus. Savukārt tiem, kas vēlas ķert lielo zivi ne tikai Latvijas ūdeņos, tiek piedāvāta makšķerēšana un jauka atpūta Somijā, Turku arhipelāgā. Medniekus izstādē gaidīs plašs medību ieroču piedāvājums, kā arī optika, medību aksesuāri, apģērbs un aprīkojums medību saimniecībām. Pirmo reizi tiks prezentēti ekskluzīvi „Marco Knives” naži no Lietuvas, un katram nazim ir sava pazīšanas zīme un reģistrācijas numurs!

Pirmoreiz – Fitnesa dienas Ķīpsalā!
25. un 26. martā līdztekus izstādei “Atpūta un sports” norisināsies Fitnesa dienas Ķīpsalā. Būs interesanti arī tiem, kas ar sportu ir uz “tu”! 25. martā notiks izzinošu un izglītojošu atvērto lekciju programma par aktuālām tēmām aktīvā dzīvesveida piekritējiem, un tās notiks profesionālu speciālistu vadībā. Kā dzīvot pilnvērtīgāk, iekļaujot savā ikdienā pāris vienkāršus ieradumus, kā pareizi pievērsties sportošanai – šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem tiks rastas atbildes. Savukārt 26. martā ikviens interesents ir aicināts piedalīties izmēģinājuma treniņos, lai apgūtu iemaņas un rastu priekšstatu par plaša spektra fitnesa aktivitātēm.

Turi īkšķus par sportistiem!
Jau ierasti Ķīpsalā notiks arī vairākas sacensības. 24. martā norisināsies Latvijas Neredzīgo sporta savienības Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā un hiphopa deju sacensības (no plkst. 17.00), bet 25. martā – Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Savukārt 26. martā Ķīpsalā satiksies spēcīgākie Latvijas un Baltijas armvrestleri, jo norisināsies Latvijas Armvrestlinga federācijas rīkotā 2017. gada Latvijas kausa posmu sērija. Apmeklētājiem būs lieliska iespēja ne tikai vērot un just līdzi sportistiem, bet arī pašiem piedalīties aizraujošās zibens sacensībās un vērot sporta biedrību un asociāciju piedāvātos paraugdemonstrējumus.

Ja Jūsu uzņēmums vēl nav pieteicis dalību izstādēs „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017”, tad to varat paspēt izdarīt līdz 6. martam! Lūdzam sazināties ar mums

Izstādes „Atpūta un sports”, „Medības un makšķerēšana”, „Motocikls” un „Baltic Boat Show” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstāžu darbalaiks:
24., 25. martā 10.00–19.00
26. martā 10.00–17.00

Biļešu cenas:

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Pieaugušajiem – 5,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 3,50 EUR
Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete – 13,00 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)
Biļetes iepriekšpārdošanā internetā: https://sports-lv.ticketforevent.com/
Grupu apmeklējums (10+):
Studentu grupa – 3,00 EUR
Skolēnu grupa – 2,50 EUR
Autostāvvieta – 4,00 EUR
Top