BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izglītības kārotāju skaits pieaug! – liecina izstāde “Skola 2017”

26. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās gada nozīmīgākais izglītības pasākums – 23. starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2017”. Pasākums pulcēja 18 288 interesentus, kas ir par 1,4 % vairāk nekā pērn.

Šogad izstādē piedalījās 140 dalībnieki no 15 valstīm – Latvijas, ASV, Austrālijas, Baltkrievijas, Dānijas, Francijas, Igaunijas, Kanādas, Krievijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Moldovas, Nīderlandes, Šveices un Vācijas.

Trīs dienu garumā izstādes apmeklētāji interesējās par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, interešu izglītību, kā arī iepazinās ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu. Jaunieši aktīvi izmantoja iespēju klātienē iztaujāt studentus un mācībspēkus par jaunajām studiju programmām, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm. Tāpat jaunieši visas izstādes dienas aktīvi “pielaikoja” dažādas profesijas un apmeklēja lekcijas par izglītību ārzemēs.

Izstādes organizatori saka paldies visiem “Skola 2017” dalībniekiem un apmeklētājiem!

Tiekamies 2018. gadā no 23. līdz 25. februārim jau 24. starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2018” Ķīpsalā!

Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi sociālajos tīklos: www.facebook.com/izstade.skola, www.draugiem.lv/izstadeskola un www.twitter.com/izstade_skola
Top