BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Sporta skolotājus un trenerus aicina uz konferenci “Sports un bērnu un jauniešu veselība”

24. martā no plkst. 13.00 izstādē “Atpūta un sports 2017” notiks konference “Sports un bērnu un jauniešu veselība”, uz kuru ir aicināti sporta skolotāji un bērnu un jauniešu treneri. Konferenci rīko Latvijas Ārstu biedrība, Latvijas Sporta federāciju padome un Sporta izglītības aģentūra.


Konferencē pieredzējuši mediķi – Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis, kardiologs prof. Andrejs Ērglis, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts Uģis Beķeris, sporta ārste Sandra Rozenštoka un daudzi citi speciālisti – aplūkos aktuālus ar veselību saistītus jautājumus, ar kuriem savās sporta nodarbībās sastopas gandrīz ikviens sporta skolotājs vai treneris.

Vispārēja un lokāla pārslodze sportā, teipošana – medicīniskā palīdzība akūtos un hroniskos gadījumos sportā, sirds veselība un fiziskās aktivitātes, dažādu sporta veidu izraisītas muskuloskeletārās disfunkcijas – šīs ir tikai dažas no tēmām, kas tiks aplūkotas konferencē. Ar visu konferences programmu varat iepazīties šeit: www.bt1.lv/sports/index.php?link=00500000

Dalību konferencē var pieteikt Latviešu ārstu biedrībā pa tālruni 67240428 vai e-pastu: konference@arstubiedriba.lv.

Informācijai!

Par dalību konferencē treneriem un sporta skolotājiem Sporta izglītības aģentūra ieskaita 7 stundas; ārstniecības personām tiek piešķirti 6,8 medicīniskās tālākizglītības punkti.

Dalības maksa:
Līdz 15.03. (ieskaitot) – 15 EUR sporta skolotājiem, treneriem, ārstiem, ārstu palīgiem, funkcionālajiem speciālistiem; 10 EUR māsām, rezidentiem, studentiem.
16.–23.03. – 20 EUR sporta skolotājiem, treneriem, ārstiem, ārstu palīgiem, funkcionālajiem speciālistiem; 15 EUR māsām, rezidentiem, studentiem;
24.03. – 25 EUR visiem dalībniekiem.

Dalības maksā iekļauts izstādes “Atpūta un sports 2017” apmeklējums.


Papildu informācija:
Latvijas Ārstu biedrības Izglītības projektu daļa
Tālr.: 67240428
E-pasts: konference@arstubiedriba.lv
www.arstubiedriba.lv
Top