BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Fitnesa dienās Ķīpsalā uzzini, izmēģini, iedvesmojies!

Jau 25. un 26. martā līdztekus izstādes „Atpūta un sports” ekspozīcijai pirmo reizi norisināsies Fitnesa dienas Ķīpsalā. To laikā notiks atklātās lekcijas un dažādas fitnesa nodarbības kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem sportistiem.

“Vērojam tendenci, ka cilvēki aizvien vairāk pievēršas sportam un aktīvam dzīvesveidam, kas jau ir kļuvis par modes lietu. Tiesa gan, reizēm vēlēšanās aizsākt kādu jaunu aktivitāti un skriet līdzi “lielajai masai” ir tik milzīga, ka pakāpenisks sagatavošanās process un izpratne par to paliek otrajā plānā. Lai izglītotu sportot gribētājus, šogad centāmies nokomplektēt saturiski bagātīgu lekciju un meistarklašu programmu, kurā sava aroda meistari ikvienam saprotamā veidā ļaus uzzināt patiesi noderīgas lietas. Interesanti būs gan lietpratējiem, gan jaunu izaicinājumu meklētājiem!” norāda “Atpūtas un sports” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Izzinošas lekcijas
25. martā no plkst. 12.00 ikviens ir aicināts uz lekcijām aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Kā pareizi pievērsties sportošanai? Kā pasargāt velosipēdu no garnadžiem? Kā atkopties pēc sporta traumām? Cik dažādas ir SUP izmantošanas iespējas? – šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem tiks rastas atbildes Fitnesa dienās Ķīpsalā.

Piemēram, Rūdīšanās skolas vadītājs, Vima Hofa metodes treneris Māris Žunda dalīsies pieredzē, kā dabīgā veidā uzlabot labsajūtu, mainot fizioloģiskos un mentālos ķermeņa rādītājus fiziskas slodzes laikā. Latvijas basketbola izlases fizioterapeits Raivis Aršauskis aplūkos profilakses un rehabilitācijas nozīmi sportā. Šī lekcija īpaši noderīga būs sportistiem amatieriem, jo visiem zināmie vārdi – sports, trauma un rehabilitācija – dažkārt veido apburto loku, aizmirstot par profilaksi. Savukārt velobraucējiem interesanta būs tikšanās ar ilggadējo velosacensību organizatoru un veloekspertu Jāni Baltaisbrenci! Viņš iepazīstinās ar mūsdienu risinājumiem velobraucēju drošībai intensīvā satiksmē un aplūkos velosipēdu kā daudzu problēmu risinājumu.

Piedalies un gūsti jaunu pieredzi!

26. martā apmeklētāji ir aicināti piedalīties daudzveidīgās fitnesa nodarbībās, lai gūtu iemaņas un rastu priekšstatu par dažādas intensitātes un slodzes aktivitātēm. Atklātās nodarbības vadīs pieredzējuši sporta klubu „Atlētika”, „bodyArt” un „CrossFit Jugla” treneri. Šī ir lieliska iespēja vienkopus iepazīties ar tādām nodarbībām, ko agrāk nav bijis laika vai iespēja izmēģināt!

No plkst. 11.00 līdz 13.00 interesenti ir aicināti izbaudīt BODYART treniņprogrammas daudzveidību. Tas ir visaptverošs funkcionālais treniņš, ko iemīļojuši gan sporta un deju profesionāļi, gan visu vecumu vingrotāji un veselīga dzīvesveida fani. bodyART unikālā treniņa uzbūve balstās uz tradicionālās ķīniešu medicīnas zināšanām un iņ un jaņ līdzsvara principu, kas apvienots ar īpašu bodyART vingrinājumu kopumu. Šie vingrojumi kompleksi attīsta spēku, līdzsvaru un lokanību, turklāt sniedz iespēju treniņa laikā gūt kustību prieku, pieņemt izaicinājumu un atklāt savas stiprās un vājās puses. Nāciet, iepazīstiet sevi un gūstiet unikālu pieredzi treniņā ar basām kājām!

No 13.00 līdz 15.00 interesenti ir aicināti izmēģināt sporta kluba „Atlētika” fitnesa programmu. Ņem līdzi sporta tērpu un apavus – izbaudīsim ZUMBU, TABATU, PLANK, ROLL RELAX kopā! Savukārt plkst. 15.00 „CrossFit Jugla” interesentus aicina piedalīties funkcionālajā treniņā, kas būs pielāgots ikviena fiziskajai sagatavotībai. Lai parādītu, cik stilīgs un aizraujošs var būt sports, būs arī īpaša nodarbība jauniešiem! Detalizētu pasākumu programmu skatiet šeit: www.bt1.lv/sports/images/fitnesa_diena_as17.pdf

Fitnesa dienas Ķīpsalā var apmeklēt bez papildu maksas, iegādājoties izstādes “Atpūta un sports 2017” ieejas biļeti. Lai 26. martā apmeklētu atvērtās fitnesa nodarbības, nepieciešams sporta tērps un apavi. Sportot gribētājiem būs pieejamas ģērbtuves.


Kā zināms, no 24. līdz 26. martam Ķīpsalā vienlaikus notiks četras izstādes – „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017”, kas aktīvā un sportiskā gaisotnē aicinās apskatīt, uzzināt un izmēģināt visdažādākās preces aktīvai atpūtai un sportam, makšķerniekiem un medniekiem, jaunākos jahtu un motociklu modeļus, ieklausīties speciālistu ieteikumos un vērot sporta paraugdemonstrējumus un sacensības. 

Vairāk: www.bt1.lv/sports Sekojiet mums: www.facebook.com/atputa.sports.kipsala

Aktīvās atpūtas un sporta izstādes rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstāžu darbalaiks:
24., 25. martā 10.00–19.00
26. martā 10.00–17.00

Biļešu cenas:

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Pieaugušajiem – 5,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 3,50 EUR
Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm (ģimenes biļete) – 13,00 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)
Biļetes iepriekšpārdošanā internetā: https://sports-lv.ticketforevent.com/

Autostāvvieta – 4,00 EUR

Top