BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ķīpsalā ieripos Eiropā augstākais un garākais motocikls!

Jau no 24. līdz 26. martam Ķīpsalā notiks izstāde „Motocikls 2017”, kurā apmeklētājus priecēs Latvijā tapis Eiropā augstākais un arī garākais šovu motocikls. Tā augstums ir 1,85 m, bet garums – 3,25 m.

Motocikls rekordists ir tapis „Tērauda darbnīcā”. Tā idejiskais autors un meistars ir Gints Eglītis, kurš ikdienā nodarbojas ar metināšanas darbiem, bet jau kopš 10 gadu vecuma viņa sirdslieta ir motocikli. „Pirms pāris gadiem feisbukā pamanīju iespaidīgus motociklus, ko bija pārveidojuši pasaulē labākie motociklu tūninga meistari – japāņi. Tas mani pamudināja uztaisīt ko līdzīgu un parādīt, ka arī Latvijā tas ir iespējams!” – tā metālapstrādes meistars Gints Eglītis.

Pārveidotajā motociklā pukst 1991. gada “Harley-Davidson Evolution” sirds. Motociklu rotā ar airogrāfu veidoti Aleksandra Kuročkina zīmējumi un ādas meistara Renāra Babura (“Re.Baburs.Design”) darināts ādas sēdeklis un iespaidīga ceļojumu soma. „Pārveidojot šo motociklu, galvenais uzdevums bija noņemt visu lieko, lai braucamais ir maksimāli viegls un nepieciešamības gadījumā – ātri saremontējams. Motocikls ir īsts mākslas darbs, turklāt tas ir taisīts pret fizikas likumiem, un tas bija iespējams, pateicoties mūsdienās pieejamajiem materiāliem. Tas ir arī funkcionāls – ar šo motociklu var ērti braukt pa ceļiem,” stāsta Gints Eglītis.

Latvijā radītais motocikls pirmoreiz rampas ugunis ieraudzīja pērn “Custom Show” Turku, Somijā un tur ieguva 3. vietu. Starp citu, šis nav vienīgais Ginta Eglīša veidotais motocikls, kas ir augstu novērtēts zinātāju vidū. Viņa motocikli vairākkārt ir rotājuši motociklistu „bībeļu” – žurnālu „V8-Magazine”, „Amerikan Rauta” – lapaspuses. Vairāk par “Tērauda darbnīcu”: www.facebook.com/weldingworkslatvia/?fref=ts

Ja arī tu vēlies klātienē aplūkot Eiropā augstāko un garāko motociklu, tad dodies uz Ķīpsalu!

Kā zināms, no 24. līdz 26. martam izstādēs „Atpūta un sports 2017”, „Medības un makšķerēšana 2017”, „Motocikls 2017” un „Baltic Boat Show 2017” varēs apskatīt un izmēģināt visdažādākās preces aktīvai atpūtai un sportam, makšķerniekiem un medniekiem, jaunākos jahtu un motociklu modeļus, ieklausīties speciālistu ieteikumos un vērot sporta paraugdemonstrējumus un sacensības. Un vēl – līdztekus ekspozīcijai pirmoreiz notiks Fitnesa dienas Ķīpsalā, kas piedāvā atklātās lekcijas (25. martā) un dažādas fitnesa nodarbības (26. martā) kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem sportistiem bez papildu maksas! Uzzini, izmēģini un iedvesmojies! Vairāk: www.bt1.lv/sports

Aktīvās atpūtas un sporta izstādes rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstāžu darbalaiks:
24., 25. martā 10.00–19.00
26. martā 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Pieaugušajiem – 5,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 3,50 EUR
Bērniem no 8 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm (ģimenes biļete) – 13,00 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)
Biļetes iepriekšpārdošanā internetā: https://sports-lv.ticketforevent.com/

Autostāvvieta – 4,00 EUR
Top