BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Pirms būvē, remontē vai labiekārto, apmeklē izstādi “Māja. Dzīvoklis 2017”!

Jau tradicionāli rudenī – no 19. līdz 22. oktobrim – Ķīpsalā durvis vērs gaidītākais notikums ikvienam, kas būvē, remontē vai labiekārto, – izstāde “Māja. Dzīvoklis 2017”. Nāc uz izstādi un sper soli tuvāk savam sapņu mājoklim!
Izstādē “Māja. Dzīvoklis 2017” noderīgo atradīs gan tie, kuri plāno nelielas interjera pārvērtības dzīvoklī, gan tie, kas iecerējuši pamatīgu mājas remontu.

Viss būvdarbiem
Protams, neizpaliks piedāvājums arī nopietnākiem būvdarbiem! Izstādē savu produkciju prezentēs tādi būvniecības bloku ražotāji kā “Eko bloki” un “Texoblok”, cementa un ēveļskaidu plātņu uzņēmums “CE Wood”, kā arī dažādu jumtu segumu ražotāji, piemēram, “Dakstiņu ražotājs”, “Monier” un “Toode”. Ar gatavām brīvdienu mājām un pirtīm iepazīstinās “Neo” un “RT Timber”.

Drošam mājoklim

Kad būvdarbi pabeigti, jāpadomā arī par mājokļa drošību. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar apsardzes uzņēmuma “Global Intelectual Security” ekspertiem, kuri prezentēs jaunākās apsardzes un ugunsdrošības sistēmas.

Labiekārto savu virtuvi!

Daiļā dzimuma pārstāves Ķīpsalā varēs iepazīties ar aktuālāko virtuvju labiekārtošanā. Viens no vadošajiem mākslīgā akmens apstrādes uzņēmumiem Baltijā “Korte” piedāvās dažādu toņu un tekstūras virtuves darba virsmas, “Istra A” prezentēs greznas virtuves garnitūras. Neizpaliks arī plašs santehnikas preču piedāvājums virtuvei, sākot no ūdens krāniem līdz boileriem.

Papildini interjeru ar gaismas un skaņas elementiem!

Nereti oriģināls gaismas elements ir viss, kas nepieciešams, lai atsvaidzinātu interjeru. Šādām pārvērtībām izstādē varēs iedvesmoties tādu vadošo gaismas ķermeņu ražotāju stendos kā “LSA” un “Misura”. Savukārt moderna mājas kinozāle ar akustiskajiem paneļiem spēj vienā mirklī pārvērst viesistabu citā realitātē. Vienus no modernākajiem risinājumiem varēs aplūkot “Aija Audio” un “UNIQUE” ekspozīcijā.

Nozares aktualitātes
Neiztrūkstoša izstādes sastāvdaļa ir arī semināri, kuros tiks apskatītas būvniecības nozares aktualitātes. Ar detalizētu pasākumu programmu varēs iepazīties “Māja. Dzīvoklis 2017” mājaslapā īsi pirms izstādes.

Vienlaikus ar izstādi “Māja. Dzīvoklis 2017” notiks starptautiskā nekustamā īpašuma, darījumu un investīciju izstāde “Realty & Investment 2017” (www.realty-investment.lv) un starptautiskā energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde “Vide un enerģija 2017” (www.bt1.lv/ee/). Visu izstāžu apmeklējums – ar vienu ieejas biļeti!

Izstādes darbalaiks:
19.–21. oktobris 10.00–18.00
22. oktobris 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – 6 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem, skolēniem – 4 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1+3) – 13 EUR

Autostāvvieta – 4 EUR

Top