BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstāde „Medbaltic 2017” raisa lielu ārvalstu uzņēmumu interesi

Lai prezentētu jaunākās tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus un meklētu jaunus sadarbības partnerus, dalībai 10. starptautiskajā medicīnas izstādē „Medbaltica 2017” pieteikušies nozares uzņēmumi jau no deviņām valstīm. Izstāde notiks no 21. līdz 23. septembrim vienlaikus ar 8. Latvijas ārstu kongresu, tādējādi kļūstot par nozīmīgāko četrgades medicīnas nozares notikumu.

Šobrīd izstādi kā biznesa platformu savām aktivitātēm ir izvēlējušies jau turpat 90 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Polijas, Singapūras un Zviedrijas. Tostarp pirmoreiz „Medbaltica” savu piedāvājumu prezentēs uzņēmumi „Coremec”, „Moretti”, „Rimos” no Itālijas, „Albis Maur” no Polijas, kas pārstāv medicīnas iestāžu aprīkojumu un tehnoloģiju sadaļu, „Doctor Tools” no Rumānijas un „Sogeva” no Itālijas, kas pārstāv zobārstniecības sadaļu un citi.

Aktīvi izstādei gatavojas arī „Medbaltica” ikgadējie dalībnieki ¬– medicīnisko mēbeļu ražotājs “ISKU” (Somija), Veselības centru apvienība, medicīnas iekārtu ražotājs „A.Medical”, medicīnas preču izplatītājs „Dinastija”, kā arī uzņēmumi „Plandent”, „Vlata”, „Darba vides eksperti” un „Altex”, kas piedāvā plaša sortimenta produkciju stomatologiem. Jau šobrīd medicīnas tehnoloģiju un zobārstniecības nozares sadaļā savu dalību ir pieteicis liels skaits uzņēmumu, tādējādi veidojot nopietnu ieskatu nozares jaunākajā piedāvājumā. Aktuālāko varēs uzzināt arī farmācijas un veselības aprūpes nozarē.

Paralēli izstādei Ķīpsalā astoņās konferenču zālēs notiks pasākumi nozares profesionāļiem – 8. Latvijas ārstu kongress, Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu 4. kongress, Latvijas Farmaceitu biedrības kongress u. c., kas vienkopus pulcēs turpat 10 tūkstošus dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus.

Visās trīs izstādes dienās norisināsies arī pasākumi stomatologiem – konferences zobārstiem un zobu higiēnistiem, kā arī būs atsevišķa prezentāciju diena, kad izstādes dalībfirmām ir iespēja rīkot seminārus un iepazīstināt ar saviem jaunumiem.

Plašā pasākumu programma vienkopus pulcēs dažādu veselības nozaru speciālistus un profesionālās biedrības, lai tiktos, dalītos pieredzē un diskutētu ar Latvijas un ārvalstu kolēģiem par nozares jaunumiem un problēmām. Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.bt1.lv/medbaltica

Vēl var pieteikties!

Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas piedalīties vienā no nozīmīgākajiem medicīnas nozares pasākumiem Baltijas reģionā – starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2017”, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036; e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv) savlaicīgi, jo lielākā daļa ekspozīcijas platību jau ir aizņemtas!

Izstāde “Medbaltica” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Izstādē piedalās uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm, kas vienkopus demonstrē modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus.

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.bt1.lv/medbaltica
Top