Starptautiskā autoindustrijas izstāde
6.–8. aprīlī
Rīgā, Ķīpsalā

Četras tematiskās sadaļas

“Auto” – jaunu automobiļu izstāde-gadatirgus

Ne tikai aizraujošs pasākums apmeklētājiem, kur klātienē vienkopus apskatīt un izvērtēt jaunāko un populārāko automarku aktuālo modeļu piedāvājumus, bet arī efektīvs un pieejams biznesa instruments izstādes dalībniekiem.

Autodīleru „karstākie” un „izdevīgākie” piedāvājumi tikai šeit un tagad ikvienam automīlim!

Sadarbības partneris – biedrība “Auto asociācija”

Izstādes tematika

 • Jaunākie automodeļi un īpašie cenu piedāvājumi – jauni vieglie un apvidus automobiļi
 • Finansēšanas pakalpojumi – automobiļu līzings, apdrošināšana
 • Videi draudzīgs transports – elektromobiļi un hibrīdauto
 • Autonoma
 • Autovadītāju apmācība
 • Satiksmes drošība
 • Auto mediji, prese

“Transporta tehnika” – transporta un industriālās tehnikas sadaļa

ir komplekss pasākums transporta nozares uzņēmējiem un vadošajiem ekspertiem, kuri darbojas autotransporta tehnikas ražošanas un tirdzniecības, kravu pārvadājumu un infrastruktūras pilnveidošanas jomā.

“Transporta tehnika” eksponēs plašu komerciālā transporta, speciālās tehnikas, infrastruktūras un pakalpojumu klāstu komerckravu un pasažieru pārvadājumu pakalpojumiem Baltijā un Eiropas Savienībā.

Sadarbības partneri – Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto”

Izstādes tematika

 • Autotransports – komerctransports, aprīkojums, pārvadājumu pakalpojumi
 • Komunālā tehnika – pilsētvides uzkopšanas tehnika
 • Speciālais komerctransports – puspiekabes, treileri
 • Transporta infrastruktūra – ceļu būves un uzturēšanas tehnika, autoparka vadība un iekārtas, telemātika
 • Noliktavu aprīkojums –iekraušanas un pacelšanas tehnika un aprīkojums

“Auto mehānika” – auto remonta instrumentu, servisa iekārtu, rezerves daļu, apkopes līdzekļu, aksesuāru sadaļa

ir vienīgais specializētais pasākums Baltijā, kas dod iespēju plašam profesionāļu lokam un ikdienas autolietotājiem iepazīties ar aktuālajiem jaunumiem.

“Auto mehānika” eksponēs plašu preču klāstu – no riepu, disku un auto apkopes līdzekļu piedāvājumiem ikdienas auto lietotājam līdz pat sarežģītām iekārtām profesionāļiem, autoveikaliem, automazgātavām un servisiem.

Izstādes laikā tradicionāli notiks konkursa “Jaunais automehāniķis” fināls. Vairāk informācijas par konkursu www.jaunaisautomehanikis.lv

Sadarbības partneri – Latvijas Autoinženieru asociācija, SIA “Intercars Latvija”

Izstādes tematika

 • Instrumenti auto remontam
 • Autoservisu iekārtas, aprīkojums
 • DUS un auto mazgāšanas aprīkojums
 • Vieglo auto un komerctransporta rezerves daļas
 • Autoservisu pakalpojumi
 • Autoķīmija un kosmētika, krāsas, krāsošanas aprīkojums
 • Degviela, eļļas un smērvielas
 • Automobiļu drošības sistēmas
 • Riepas, diski
 • Automobiļu aksesuāri – navigācijas sistēmas, GPS iekārtas, kondicionētāji, jumta bagāžnieki, izpūtēji, aizsargstieņi, vinčas u. c.

“Auto Exotica” – autotūninga šovs

ir lielākais autotūninga šovs Baltijā. Papildu Baltijas valstu labākajiem tūnētajiem automobiļiem un motocikliem organizatori ik gadus piesaista lielu skaitu eksponātu no ārvalstīm – Baltijā vēl neredzētu jaudīgu un kvalitatīvi tūnētu automobiļu ekspozīciju no Eiropas un Skandināvijas valstīm. Star car, supertūnēti auto, drifta un dragreisa automobiļi, kā arī interesantie un unikālie hotrodi un louraideri ir pasākuma neatņemama sastāvdaļa.

“Auto Exotica” – jaudīgi auto, maksimāls tūnings, Latvijā vēl neredzētas automašīnas, autoklubu tusiņš, skaistas meitenes, dīdžeji un ballītes atmosfēra! Nepalaid garām!

Līdzorganizators – SIA “Auto Ekspo”

Izstādes tematika

 • Tūningoti vieglie un apvidus automobiļi un motocikli
 • Sporta automobiļi
 • Antīkie un klasiskie auto, to restaurācija, aksesuāri un piederumi
 • Autoklubi un motoklubi
 • Autosporta komandas
 • Tūninga preces un pakalpojumi – dzinēja, piekares, vizuālais tūnings
 • Interjera tūnings, salona pāršūšana
 • Auto aplīmēšana, vizuālā reklāma
 • Auto audioaparatūra, aksesuāri
 • Ekskluzīvi diski, riepas, citi autoaksesuāri un tūninga preces
 • Autosporta aprīkojums un aksesuāri

Izstādes plāns

Dalībnieki un programma

Dalībnieku saraksts

Informācija par uzņēmumiem, kuri piedalās izstādē. Sarakstā ir iespējams atrast jūs interesējošo uzņēmumu pēc nosaukuma, pārstāvētās nozares vai stenda numura.

Pasākumu programma

Visi notikumi no visām izstādes sadaļām un to dalībniekiem.

Biļetes un darbalaiks

Pirkt biļetes

Ieejas biļete - 7 €

Pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 4,50 €

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 15 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

Autostāvvieta – 5 €

Darba laiks

6.–7. aprīlis  10.00–19.00
8. aprīlis        10.00–17.00

Ziņas

Uzspied gāzi! Jau šonedēļ Ķīpsalā grandiozākais auto notikums!

Jau 7. aprīlī Ķīpsalā ierūksies Baltijā lielākais autotūninga šovs “Auto Exotica 2017”, kurā bez pašmāju sacīkšu auto un dažādiem reti sastopamiem sporta automobiļiem prožektoru gaismās gozēsies arī restaurēti, pārbūvēti, skaļi un ātri spēkrati no Baltijas un Skandināvijas. Izstādes nagla – reāls, miljonu vērts Betmena auto!

Autotūninga šovs “Auto Exotica” pulcēs ne tikai autosporta, autotūninga un ekskluzīvo automašīnu fanus, bet arī ikvienu automīli, kurš vēlas redzēt ko nebijušu. Arī šis gads nebūs izņēmums! Uz trīs dienām Ķīpsalā piestās miljonu vērtais betmobilis, kas ir tapis pēc Tima Bērtona 1989. gada supervaroņu filmas “Batman” redzamā spēkrata parauga. Tas ir identiska mēroga un reāli funkcionējošs!

No Zviedrijas būs atceļojuši hotrodi jeb klasiski iespaidīga dizaina amerikāņu spēkrati, kas pārbūvēti un aprīkoti ar mūsdienu tehniku. Viens no tiem būs ieturēts “Mad Max” dragstera stilā – riteņi ārpus virsbūves gabarītiem, bet jumta vietā tikai drošības caurules. Šis ar speciāli norūsināta metāla paneļiem darinātais dragsters ir aprīkots ar iespaidīgu un masīvu amerikāņu V8 dzinēju!

Vēl par hotrodiem būs parūpējušies kaimiņi lietuvieši – “Auto Exotica 2017” apmeklētāji varēs aplūkot hotrodu, kas būvēts uz “Cadillac” kupejas un arī uz “Plymouth” bāzes. Abi šie spēkrati ir melni matētā krāsā ar spilgtiem kontrastējošiem akcentiem. Vēl Lietuvas viesu piedāvājumā, kurā ir ekstrēmi pārbūvēti BMW u. c. populāri automodeļi, būs arī 60. gadu sacīkšu leģenda “AC Cobra”.

Sacīkšu automobiļi “Auto Exotica 2017” pārstāvēs dažādas motorsporta disciplīnas – no dragreisa līdz driftam un no rallijkrosa līdz rallijam. Drifta fanus priecēs 750 zirgspēku jaudīgais profesionālās klases “Nissan 200SX”. Savukārt dragreisa disciplīnu pārstāvēs 1500 ZS jaudīgais “Mitsubishi Lancer Evolution IX” un 1200 ZS jaudīgais “Audi” – abi šie auto ir uzstādījuši ne vienu vien Latvijas dragreisa rekordu. Sacīkšu automobiļus prezentēs autosporta komandas “ILMS Motorsport”, “DiamondRacing”, “Degviela Motorsport”, “GATO Dfrit Buddies”, STR, “EE Motorsport” un “EVO Racing Team”.

“Auto Exotica 2017” interesenti varēs apskatīt arī Eiropā vienīgo “Chrysler PT Cruiser” karietes formā, kas jau paspējis izraisīt plašu rezonansi. Šī baltā kariete limuzīns vienaldzīgu neatstāj nevienu! Tāpat arī spilgti dzeltenās krāsas busiņš “UAZ-452” jeb buhanka, kas padomju laikos izcilo apvidus pārgājības spēju dēļ tika izmantots pat kā neatliekamās medicīniskās palīdzības auto. Savukārt mūsdienās tam priekšroku dod piedzīvojumu meklētāji!

Līdzās tūninga un ekstrēmi pārbūvētiem automobiļiem “Auto Exotica 2017” ekspozīcijā būs arī skaisti restaurēti vai līdz mūsdienām labi saglabāti zīmīgi spēkrati to standarta izpildījumā. Viens no tiem būs 90. gadu superauto “Honda NSX”, kas tiek dēvēts arī par japāņu ferrari. Savulaik “Honda” to radīja sadarbībā ar savu F-1 pilotu Airtonu Sennu.

Krāšņi un enerģiski pasākumi

Ne velti “Auto Exotica” dēvē par krāšņāko un skaļāko gada auto notikumu! Visās trīs izstādes dienās līdzās plašajai automobiļu ekspozīcijai notiks arī virkne dažādu pasākumu – šovi, paraugdemonstrējumi, sacensības un pat koncerti. 8. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 16.00 izstādes apmeklētāji ir aicināti uz dzīvās mūzikas koncertu, kur uzstāsies spilgti mākslinieki – KasPis, “Slīmests Slaists”, “101. kilometrs”, “Nikita M”, “Jura ZaZ”, Rons, DJ Superoganes, “Ability” un citi. Detalizētu “Auto Exotica 2017” programmu skatiet: www.bt1.lv/autoexotica/?link=00500000

“Auto Exotica 2017 Awards”
Arī šogad Ķīpsalā noskaidros konkursa “Auto Exotica 2017 Awards” laureātus sešās nominācijās: “Best Car of the Event”, “Best Japan Tuning Car”, “Best European Tuning Car”, “Best American Tuning Car”, “Best Sport Car” un “Best Vintage Car”. Pirmajā izstādes dienā, 7. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 18.00 notiks automobiļu reģistrācija konkursam, bet jau vakarā plkst. 23.00 klubā “Radio Bar” paziņos “Auto Exotica 2017 Awards” nominantus. Savukārt 8. aprīlī plkst. 24.00 interesenti ir aicināti uz “Auto Exotica 2017 Awards” apbalvošanas ceremoniju, kas notiks klubā “Just Bar”. Konkursu atbalsta: “Just Bar”, “Latakko”, “DiamondRacing”, “Riepas1”, “Radio Bar”.

Tradicionāli “Auto Exotica 2017” būs aplūkojami un nopērkami arī dažādi tūninga piederumi, ar kuriem savu automobili sagatavot vasaras sezonai.

Kā zināms, no 7. līdz 9. aprīlim Ķīpsalā interesentus pulcēs krāšņākie autosvētki Baltijā – starptautiskā autoindustrijas izstāde „Auto 2017”, kuru veido:
• jauno automobiļu izstāde-gadatirgus „Auto”;
• transporta un industriālās tehnikas sadaļa „Transporta tehnika”;
• specializētā autoservisu aprīkojuma un autoaksesuāru sadaļa „Auto mehānika”;
• autotūninga šovs „Auto Exotica”.

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Vairāk par izstādi “Auto”: www.bt1.lv/auto

Darbalaiks:
7., 8. aprīlī 10.00–19.00
9. aprīlī 10.00–17.00

BIĻEŠU CENAS

Pieaugušajiem – 7,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem – 4,50 EUR
Studentiem, skolēniem – 4,50 EUR
Ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 15,00 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas!

PĒRC BIĻETI INTERNETĀ!
https://auto.ticketforevent.com/lv

LAIMĪGĀS STUNDAS!
Pērkot biļetes Izstāžu centra kasēs:
7. aprīlī 16.00–18.30 un 9. aprīlī 15.00–16.30
Pieaugušo biļete tikai 5,00 EUR, ģimenes biļete – 13,00 EUR!

AUTOSTĀVVIETA
Autostāvvieta – 5,00 EUR
Autobusu stāvvieta – 10,00 EURStatistika

Izstādē “Auto 2017” piedalījās pavisam 203 uzņēmumi un pārstāvji no astoņām Eiropas valstīm –
Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Krievijas, Nīderlandes un Zviedrijas.

Izstādi apmeklēja 40 987 apmeklētāji.

Foto

VideoKā mūs atrast


No centra līdz pieturai “Ķīpsala”:
trolejbusi Nr. 5, 9, 12, 25
autobusi Nr. 13, 30, 37, 41, 53, 57
mikroautobusi Nr. 236, 237, 241
nakts autobuss Nr. N4

No pieturas “Ķīpsala” uz centru:
trolejbusi Nr. 5, 12, 25
autobusi Nr. 13, 30, 37, 41, 53, 57
mikroautobusi Nr. 236, 237, 241
nakts autobuss Nr. N4

Taksometrs „Baltic TAXI”, tālr.: 8500

Attālumi līdz :
Vecpilsētai: 1 km – 5 minūšu brauciens http://www.riga.lv

Lidostai: 10 km – 10 minūšu brauciens http://www.riga-airport.com

Vilciena stacijai: 3 km – 5 minūšu brauciens http://www.ldz.lv

Autoostai: 3 km – 5 minūšu brauciens http://www.autoosta.lv

Kuģu ostai: 1 km – 5 minūšu brauciens http://www.tallink.lv