Starptautiskā autoindustrijas izstāde
6.–8. aprīlī
Rīgā, Ķīpsalā

Četras tematiskās sadaļas

“Auto” – jaunu automobiļu izstāde-gadatirgus

Ne tikai aizraujošs pasākums apmeklētājiem, kur klātienē vienkopus apskatīt un izvērtēt jaunāko un populārāko automarku aktuālo modeļu piedāvājumus, bet arī efektīvs un pieejams biznesa instruments izstādes dalībniekiem.

Autodīleru „karstākie” un „izdevīgākie” piedāvājumi tikai šeit un tagad ikvienam automīlim!

Sadarbības partneris – biedrība “Auto asociācija”

Izstādes tematika

 • Jaunākie automodeļi un īpašie cenu piedāvājumi – jauni vieglie un apvidus automobiļi
 • Finansēšanas pakalpojumi – automobiļu līzings, apdrošināšana
 • Videi draudzīgs transports – elektromobiļi un hibrīdauto
 • Autonoma
 • Autovadītāju apmācība
 • Satiksmes drošība
 • Auto mediji, prese

“Transporta tehnika” – transporta un industriālās tehnikas sadaļa

ir komplekss pasākums transporta nozares uzņēmējiem un vadošajiem ekspertiem, kuri darbojas autotransporta tehnikas ražošanas un tirdzniecības, kravu pārvadājumu un infrastruktūras pilnveidošanas jomā.

“Transporta tehnika” eksponēs plašu komerciālā transporta, speciālās tehnikas, infrastruktūras un pakalpojumu klāstu komerckravu un pasažieru pārvadājumu pakalpojumiem Baltijā un Eiropas Savienībā.

Sadarbības partneri – Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto”

Izstādes tematika

 • Autotransports – komerctransports, aprīkojums, pārvadājumu pakalpojumi
 • Komunālā tehnika – pilsētvides uzkopšanas tehnika
 • Speciālais komerctransports – puspiekabes, treileri
 • Transporta infrastruktūra – ceļu būves un uzturēšanas tehnika, autoparka vadība un iekārtas, telemātika
 • Noliktavu aprīkojums –iekraušanas un pacelšanas tehnika un aprīkojums

“Auto mehānika” – auto remonta instrumentu, servisa iekārtu, rezerves daļu, apkopes līdzekļu, aksesuāru sadaļa

ir vienīgais specializētais pasākums Baltijā, kas dod iespēju plašam profesionāļu lokam un ikdienas autolietotājiem iepazīties ar aktuālajiem jaunumiem.

“Auto mehānika” eksponēs plašu preču klāstu – no riepu, disku un auto apkopes līdzekļu piedāvājumiem ikdienas auto lietotājam līdz pat sarežģītām iekārtām profesionāļiem, autoveikaliem, automazgātavām un servisiem.

Izstādes laikā tradicionāli notiks konkursa “Jaunais automehāniķis” fināls. Vairāk informācijas par konkursu www.jaunaisautomehanikis.lv

Sadarbības partneri – Latvijas Autoinženieru asociācija, SIA “Intercars Latvija”

Izstādes tematika

 • Instrumenti auto remontam
 • Autoservisu iekārtas, aprīkojums
 • DUS un auto mazgāšanas aprīkojums
 • Vieglo auto un komerctransporta rezerves daļas
 • Autoservisu pakalpojumi
 • Autoķīmija un kosmētika, krāsas, krāsošanas aprīkojums
 • Degviela, eļļas un smērvielas
 • Automobiļu drošības sistēmas
 • Riepas, diski
 • Automobiļu aksesuāri – navigācijas sistēmas, GPS iekārtas, kondicionētāji, jumta bagāžnieki, izpūtēji, aizsargstieņi, vinčas u. c.

“Auto Exotica” – autotūninga šovs

ir lielākais autotūninga šovs Baltijā. Papildu Baltijas valstu labākajiem tūnētajiem automobiļiem un motocikliem organizatori ik gadus piesaista lielu skaitu eksponātu no ārvalstīm – Baltijā vēl neredzētu jaudīgu un kvalitatīvi tūnētu automobiļu ekspozīciju no Eiropas un Skandināvijas valstīm. Star car, supertūnēti auto, drifta un dragreisa automobiļi, kā arī interesantie un unikālie hotrodi un louraideri ir pasākuma neatņemama sastāvdaļa.

“Auto Exotica” – jaudīgi auto, maksimāls tūnings, Latvijā vēl neredzētas automašīnas, autoklubu tusiņš, skaistas meitenes, dīdžeji un ballītes atmosfēra! Nepalaid garām!

Līdzorganizators – SIA “Auto Ekspo”

Izstādes tematika

 • Tūningoti vieglie un apvidus automobiļi un motocikli
 • Sporta automobiļi
 • Antīkie un klasiskie auto, to restaurācija, aksesuāri un piederumi
 • Autoklubi un motoklubi
 • Autosporta komandas
 • Tūninga preces un pakalpojumi – dzinēja, piekares, vizuālais tūnings
 • Interjera tūnings, salona pāršūšana
 • Auto aplīmēšana, vizuālā reklāma
 • Auto audioaparatūra, aksesuāri
 • Ekskluzīvi diski, riepas, citi autoaksesuāri un tūninga preces
 • Autosporta aprīkojums un aksesuāri

Izstādes plāns

Dalībnieki un programma

Dalībnieku saraksts

Informācija par uzņēmumiem, kuri piedalās izstādē. Sarakstā ir iespējams atrast jūs interesējošo uzņēmumu pēc nosaukuma, pārstāvētās nozares vai stenda numura.

Pasākumu programma

Visi notikumi no visām izstādes sadaļām un to dalībniekiem.

Biļetes un darbalaiks

Pirkt biļetes

Ieejas biļete - 7 €

Pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 4,50 €

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 15 €

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

Autostāvvieta – 5 €

Darba laiks

6.–7. aprīlis  10.00–19.00
8. aprīlis        10.00–17.00

Ziņas

“Auto 2017” pulcēja ievērojamu apmeklētāju skaitu!

9. aprīlī Ķīpsalā ar kopīgo auto signalizēšanu veiksmīgi noslēdzās Baltijas lielākais autodzīves notikums – starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2017”, kas apvienoja četras tematiskās sadaļas – “Auto”, “Transporta tehnika”, “Auto mehānika” un “Auto Exotica”.Izstādē “Auto 2017” jaunākos automobiļu modeļus, tūninga šedevrus, klasiskos spēkratus, komerctransportu, autoservisu aprīkojumu, instrumentus un citus autoindustrijas jaunumus demonstrēja 203 izstādes dalībnieki.

Trīs dienu laikā “Auto 2017” apmeklēja 40 987 interesenti, kas ir par 20 % vairāk nekā pērn. Turklāt 26 % apmeklētāju bija speciāli aicināti nozares profesionāļi un biznesa klienti. Pārējie izstādes apmeklētāji pārstāvēja visdažādākās automīļu auditorijas: sākot no pieredzējušiem šoferiem, autosporta entuziastiem un beidzot ar ģimenēm un topošajiem autobraucējiem.

“Esmu priecīgs, ka kopīgais darbs ir vainagojies ar labiem rezultātiem – kvalitatīvu izstādes saturu, daudzveidīgu piedāvājumu un vērienīgu apmeklētāju skaita pieaugumu,” tā izstādes ”Auto” vadītājs Gints Šāvējs.

Baltijas mēroga auto pirmizrādes

“Auto 2017” vairāki auto piedzīvoja Baltijas mēroga pirmizrādes! Viskarstākais jaunums bija apvidus automobilis “Renault Koleos”, kas bija atceļojis tieši no Ženēvas starptautiskās autoizstādes. Svinīgu jaunākā modeļa prezentāciju bija sagādājusi “Honda”, kas demonstrēja jaunākās paaudzes “Civic” modeli. Turklāt tas pirmo reizi ir pieejams ar turbomotoriem.

Pēc ilgāka pārtraukuma izstādē “Auto” atgriezās premium segments, ko pārstāvēja “Jaguar” un “Land Rover”. Pirmizrādi piedzīvoja jaunās paaudzes septiņvietīgais “Discovery” apvidnieks, kas apvieno britu luksusu ar lielai ģimenei nepieciešamo funkcionalitāti.

Izstādes apmeklētājiem bija unikāla iespēja jaunos auto iepazīt kopā ar pazīstamo autožurnālistu Normundu Avotiņu.Vērienīga “Transporta tehnika” ekspozīcija
Šogad izstādē plašāka bija sadaļa “Transporta tehnika”, kurā smago tehniku demonstrēja “Mercedes-Benz”, “MAN”, “MAZ”, “Fliegl”, “Iveco”, “Otokar”, “Solaris Bus” un “Scania”. Starp citu, “Scania” tikko ir modernizēta visu kravas vilcēju saime. Tas ir liels notikums smagās tehnikas jomā, kur jauni modeļi nebirst kā no pārpilnības raga.“Auto Exotica 2017” nagla – īsts Betmena auto
Vislielāko rezonansi medijos un sabiedrībā izraisīja izstādes skaļākajā sadaļā “Auto Exotica” eksponētais miljonu vērtais Betmena automobilis, kas ir ne tikai vizuāli iespaidīgs, bet arī reāli funkcionējošs auto.

Ierodoties no Zviedrijas, betmobilis ceļu no Rīgas ostas līdz Ķīpsalai mēroja pats, turklāt šī brauciena video pāršalca medijus un sociālos tīklus jau dažu minūšu laikā. Pēc izstādes Betmena auto īpašnieks Leifs Garvins Alderskanss (Leif Garvin Alderskans) saviem “Facebook” sekotājiem atzina: ““Auto 2017” ir viens no vislabākajiem un visprofesionālāk noorganizētajiem autošoviem, kurā esmu pabijis. Ar lielāko prieku Latvijā atgrieztos atkal – kādā no nākamo gadu izstādēm.”Vairāk nekā 100 tūninga šedevru
Eksotisko spēkratu sadaļā izstādes apmeklētāji varēja apskatīt vairāk nekā 100 tūninga šedevrus no Eiropas un Skandināvijas valstīm. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem “Auto Exotica 2017” bija vairāk hotrodu, kādus uz Latvijas ceļiem praktiski nesatikt. Visjaudīgākais izstādes eksponāts bija Igaunijā tapušais “Funny Car” ar 4500 zirgspēkiem, kas paredzēts braukšanai tikai dragreisa sacensībās.

Viens no “Auto Exotica 2017” eksponātiem bija arī plaši apspriestais “Chrysler PT Cruiser”, kas pārbūvēts karietes formā. Vienaldzīgu šī motorizētā kariete neatstāja nevienu!

Ne vienmēr krāšņam automobilim ir jābūt tūningotam – pietiek, ja tas līdz mūsdienām ir kopts tā oriģinālajā veidolā vai arī restaurēts. “Auto Exotica 2017” apmeklētāji varēja aplūkot ne vienu vien auto vēsturē leģendāru spēkratu, piemēram, par 90. gadu japāņu “Ferrari” dēvēto “Honda NSX”. Tā izstrādē ir piedalījies pats F-1 leģenda Airtons Senna! Tāpat zīmīgs ir 60. gadu sacīkšu auto “AC Cobra”, kuru kulta statusa dēļ kā hobijauto ražo līdz pat mūsdienām.“Auto Exotica 2017 Awards” uzvarētāji
Arī šogad Baltijā lielākajā autotūninga šovā noskaidroja konkursa “Auto Exotica 2017 Awards” laureātus sešās kategorijās. Par nominācijas “Best Car Of the Event“ uzvarētāju kļuva Premium Performance Race Car (Igaunija), titulu „Best Japan Tuning Car” ieguva Nissan 300 zx (Lietuva), „Best European Tuning Car” – Mercedes Benz W126 AMG (Latvija), „Best American Tuning Car” – Ford Mustang Roudh Supercharged (Lietuva), „Best Sport Car”– Nissan 200sx Pro Drift (Latvija) un „Best Vintage Car” – Cadillac Calais (Lietuva).Labākais jaunais automehāniķis
Ķīpsalā pulcējās arī labākie jaunie automehāniķi no visas Latvijas, lai piedalītos profesionālā meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2017” nacionālajā finālā. Par labākā jaunā automehāniķa titulu un iespēju nest Latvijas vārdu starptautiskā mērogā sacentās 12 finālisti. Par konkursa uzvarētāju kļuva Gunārs Filoņenko no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, 2. vietu izcīnīja Audars Kārlis Klintis no Priekuļu tehnikuma, bet 3. vietā ierindojās Toms Vanags no Rīgas Valsts tehnikuma.Nākamā izstāde “Auto 2018” notiks 2018. gadā no 13. līdz 15. aprīlim.

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.Statistika

Izstādē “Auto 2017” piedalījās pavisam 203 uzņēmumi un pārstāvji no astoņām Eiropas valstīm –
Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Krievijas, Nīderlandes un Zviedrijas.

Izstādi apmeklēja 40 987 apmeklētāji.

Foto

VideoKā mūs atrast


No centra līdz pieturai “Ķīpsala”:
trolejbusi Nr. 5, 9, 12, 25
autobusi Nr. 13, 30, 37, 41, 53, 57
mikroautobusi Nr. 236, 237, 241
nakts autobuss Nr. N4

No pieturas “Ķīpsala” uz centru:
trolejbusi Nr. 5, 12, 25
autobusi Nr. 13, 30, 37, 41, 53, 57
mikroautobusi Nr. 236, 237, 241
nakts autobuss Nr. N4

Taksometrs „Baltic TAXI”, tālr.: 8500

Attālumi līdz :
Vecpilsētai: 1 km – 5 minūšu brauciens http://www.riga.lv

Lidostai: 10 km – 10 minūšu brauciens http://www.riga-airport.com

Vilciena stacijai: 3 km – 5 minūšu brauciens http://www.ldz.lv

Autoostai: 3 km – 5 minūšu brauciens http://www.autoosta.lv

Kuģu ostai: 1 km – 5 minūšu brauciens http://www.tallink.lv