MAN turpina attīstības ceļu uz Trucknology® paaudzes pilnību!


No 7. līdz 9. aprīlim izstādē “Auto 2017”, apmeklējot oficiālā MAN dīlera Latvijā – “Avar Auto” ekspozīciju, interesanti varēs saņemt īpašo piedāvājumu MAN EfficientLine3 modelim.

Inovācijas, izturība, efektivitāte – atslēgas vārdi, kas raksturo MAN – vācu smago automašīnu zīmolu!

MAN zīmols Latvijā ienāca pirms 14 gadiem, kad SIA “Avar Auto” kļuva par oficiālo importētāju Latvijā. Kopš 2015. gada SIA “Avar Auto” ir arī MAN un NEOPLAN autobusu oficiālais dīleris Latvijā.

MAN standarta produktu klāsts ir piemērots dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm, kas sākas no 6,5 tonnu TGL un TGM sērijas kravas auto un beidzas ar 44 tonnu TGS un TGX sērijas vilcējiem.

MAN inženieri ik dienu ļoti daudz strādā pie tā, lai radītu aizvien efektīvāku darba instrumentu naudas pelnīšanai. Pateicoties jaunajai TG paaudzei, kas tika prezentēta Hanoverē, Vācijā pagājušā gada septembrī vienā no vadošākajām starptautiskajām transporta un loģistikas izstādēm (IAA), MAN automašīnas ir kļuvušas vēl ekonomiskākas, efektīvākas un komfortablākas, piedāvājot pavisam ko jaunu un vēl nebijušu smago automašīnu tirgus attīstībā.

MAN tehnoloģijas attīstās, ļaujot smago transportlīdzekļu biznesa uzņēmējiem strādāt ar augstu pievienoto vērtību, kopā veidojot efektīvu autoparku.

Jaunie dzinēji, kas atbilst Euro 6c standartam, apvienojumā ar jaunās paaudzes pārnesuma kārbām un lielāku griezes momentu nodrošina līdz pat 6,35% degvielas patēriņa samazinājumu, bet tajā pašā laikā saglabājot to pašu dinamisko braukšanu. Jauna multimediju sistēma, bluetooth savienojamība diviem mobilajiem telefoniem, sniedz paplašinātas iespējas moderno tehnoloģiju cienītājiem. Tāpat arī komfortablo un uzticamo MAN papildina dinamisks eksterjers un uzlabots interjera toņu salikums.

Atrodi savu jaunās paaudzes TG pie oficiālā MAN dīlera Latvijā – SIA “Avar Auto”.

MAN risinājumi piedāvā daudz vairāk! Izvēlies MAN!

Kontakti:
MAN importētājs Latvijā – SIA “Avar Auto”

Adrese: “Ezīši”, Mārupes novads, LV-2166, Latvija
Tālr.: +371 67415425
E-pasts: info@man.lv
Mājaslapa: www.man.lv