Izstādē “Auto 2017” pirmizrādi Latvijā piedzīvos “Honda CIVIC” hečbeks!


Izstādē “Auto 2017” savu pirmizrādi Latvijā piedzīvos 10. paaudzes “Honda CIVIC” hečbeks, kurš konstruēts uz pilnīgi jaunas tehnoloģiskās platformas. Jaunais modelis ir garāks, platāks, un pirmo reizi tiek piedāvāts ar benzīna turbo dzinējiem.

“Honda CIVIC” atklāšanas pasākums notiks “Nippon Auto” stendā izstādes pirmajā dienā – 7. aprīlī plkst. 12.30, pēc kura visiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt jauno “CIVIC” modeli. Būs iespēja pieteikties arī pirmajiem testa braucieniem un piedalīties loterijā.

Izstādē “Nippon Auto” stendā būs iespēja uzzināt arī par jauniem pilna servisa līzinga piedāvājumiem no “Europcar” un īpašo “Swedbank” līzinga piedāvājumu jaunā “Honda CIVIC” modeļa iegādei.

“Nippon Auto” ir vienīgais autorizētais pilna servisa “Honda” dīlercentrs Latvijā, kurš nodarbojas ar jaunu “Honda” vieglo automašīnu tirdzniecību un servisu, “Honda” dārza un industriālās tehnikas, kā arī ar laivu un laivu dzinēju tirdzniecību un servisu, pārstāvot “Honda”, “Honda Engines”, “Honda Power Equipment” un “Honda Marine” zīmolus. Vairāk: www.nipponauto.lv


Kontakti:
SIA “Nippon Auto”

Adrese: Krasta iela 42, Rīga,
LV-1003, Latvija
Tālr.: +371 67113333; +371 67439532
Mājaslapa: www.nipponauto.lv
E-pasts: info@nipponauto.lv