Iepazīsti “OTOKAR” autobusus! Piemēroti Latvijas ceļiem!


Ne tikai izklaide un emocijas trīs dienas valdīs Izstāžu centrā Ķīpsalā! Par to lieliski varēs pārliecināties “OTOKAR” stendā izstādē, kur galvenie atslēgas vārdi šoreiz būs: praktiskums, uzticamība un komforts. Tieši tāpēc visi autoparku uzturētāji, tūrisma operatori, municipalitātes pārstāvji un jebkurš interesents ir aicināts iepazīties un atklāt sev “OTOKAR” patieso būtību!

“OTOKAR” ir Turcijas kara tehnikas rūpnīcā tapis autobuss, kurš izgājis tādus pārbaudījumus unikālā militārā laboratorijā, par kuriem citi var tikai cerēt. Tas izturējis gan neciešamu karstumu, gan stindzinošu salu, pat nerunājot par izturības, aerodinamikas un citiem vēl sarežģītākiem pārbaudījumiem. Tieši tas padara “OTOKAR” markas autobusus īpaši piemērotus Latvijai, kur vēl lielai daļai ceļu ir grants segums.

Turcijas zīmola “OTOKAR” autobusi pieejami dažādās variācijās. Gan lielāka vai mazāka izmēra un ietilpības tūrisma autobuss “OTOKAR NAVIGO”, kurš bija pirmais šā zīmola autobuss, kas izmēģināja Latvijas ceļus un neceļus. Uzņēmums piedāvā komfortablus autobusus pilsētu vai lauku rajonu sabiedriskā transporta vajadzībām, skolas autobusus, lieliskus risinājumus auto vai moto sporta komandām. Vārdu sakot – autobusi jebkurai gaumei un vajadzībām!

Par to, kāds ir šo autobusu pārsteidzoši nelielais degvielas patēriņš, kā darbojās tehnoloģijas, lai nodrošinātu Eiropas svaigākās ekoloģijas normas, komforta aprīkojuma iespējas un vēl daudz ko citu varēs uzzināt izstādē “Auto 2017” gan no “OTOKAR” pārstāvniecības Latvijā vadītāja Daiņa Uzuliņa, gan viņa kolēģiem! 

Tiekamies izstādē “Auto 2017” no 7. līdz 9. aprīlim Ķīpsalā!

Kontakti:
“OTOKAR” pārstāvis Latvijā – VP SIA “Vanags”
Adrese: Marijas ielā 1, Rīgā. Turpat, kur visiem labi pazīstamā un viena no Latvijas senākajām autoskolām “Vanags”!
Mājaslapa: www.vanags.lv