Iepazīsti jaunās paaudzes “Scania” izstādē “Auto 2017”!


Šogad izstādē “Auto 2017” tiks prezentētas jaunās paaudzes “Scania” kravas automašīnas, kuras dažādo uzlabojumu un tehnoloģiju sasniegumu dēļ ir soli priekšā citām kravas automašīnām dizaina, drošuma un degvielas ekonomijas ziņā un jau ir iekarojušas nozares ekspertu, žurnālistu, klientu un šoferu atzinību.

“Scania” jaunās paaudzes automašīnas Latvijā pirmo reizi tika prezentētas pagājušā gada septembrī, izrādot tās lūgtiem uzņēmuma klientiem, bet izstādē “Auto 2017” katram būs iespēja apskatīt gan S sērijas vilcēju, kas tūdaļ pēc pasaules pirmizrādes jau ieguva prestižās balvas “International Truck of the Year 2017” titulu, gan arī izpētīt R sērijas kabīnes priekšrocības.

Izstādē interesentiem būs iespēja uzzināt vairāk ne vien par jaunās paaudzes “Scania” automašīnām, bet arī par jauno “Scania” tehniskās apkopes piedāvājumu, kas tiek pielāgots individuāli katram klientam, finansējumu, šoferu apmācībām un autoparka vadības sistēmu. “Scania Latvia” stendā varēs izpētīt ne tikai S sērijas vilcēju, bet arī automašīnas kabīni, kas labākai uztverei ir sadalīta uz pusēm (split cab), tā padarot tās apskati aizraujošāku.

Tūdaļ pēc izstādes “Auto 2017” maijā un jūnijā notiks arī jauno kravas auto testa dienu pasākumi visā Latvijā, kuros būs iespējams izbaudīt jaunās paaudzes mašīnu braukšanas priekšrocības.

“Scania” jaunais kravas automašīnu klāsts ir desmit gadu izstrādes rezultāts, projektā ieguldot vairāk nekā 2 miljardus eiro. Viens no manāmākajiem Scania uzlabojumiem jaunajās kravas automašīnās ir degvielas patēriņa samazinājums par 5%, ko nodrošina uzlabotas piedziņas sistēmas un labāka aerodinamika.

Kontakti:
"Scania Latvia"

Adrese: Tīraines 13, Rīga, LV-1058
Tālr.: 67066600
Mājaslapa: www.scania.lv