Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
  Sākums    |Jaunumi    |Par izstādi    |Dalībniekiem    |Apmeklētājiem    |Pasākumi    |Kontakti    |Medijiem

Dalībnieku katalogs 2017

On-line pieteikums

Foto galerija


Konkurss


Rīko:

Sadarbība:


Kontakti:
Ermīns Fišers
Sabiedrība “Auto Ekspo”
„Auto Exotica” Projekta izpilddirektors
GSM.: +371 29107010
E-pasts: ermins@autoexotica.lv

Gints Šāvējs,
izstādes “Auto Exotica” projekta vadītājs

Tālr.: +371 67065036
GSM: +371 29176207
Fakss: +371 67065027
E-pasts: gints.savejs@bt1.lv

GRANDIOZĀKAIS GADA AUTO NOTIKUMS

Hallē Nr. 2 būs profesionālo izstāžu “Auto Mehānika 2017”, “Transporta Tehnika 2017” un „Auto 2017” ekspozīcija, savukārt hallē Nr. 1 – „Auto Exotica 2017”. Tādējādi četras izstādes kopā prezentēs visu nozares pakalpojumu spektru – sākot no jaunākajiem automobiļu modeļiem, komerctransporta, industriālās tehnikas, remonta iekārtām un autoservisu aprīkojuma profesionālajā hallē un beidzot ar autoklubiem un tūningu „Auto Exotica” hallē. Izstādes ietvaros notiks arī jauno automehāniķu sacensības un auto diagnostikas konkurss nozares profesionāļiem sadarbībā ar ROBERT BOSCH, kā arī konferences un semināri.

Auto Exotica ir lielākais autotūninga šovs Baltijā, kas jau tradicionāli katru pavasari pulcē auto entuziastus. Organizatori šobrīd aktīvi strādā pie izstādes pasākumu programmas, plānots, ka viens no galvenajiem 2017. gada šova akcentiem būs vēl Latvijā nebijušu tūnētu auto un star car ekspozīcija no Skandināvijas valstīm – kvalitatīvs tūnings un aizraujošs hotroad un lowrider šovs.

Auto Exotica – jaudīgi auto, maksimāls tūnings, sporta automašīnas, retas un Latvijā vēl neredzētas automašīnas, auto audio, auto klubu tusiņš, skaistas meitenes, DJ un party atmosfēra! Nepalaid garām!

Vienlaikus ar Auto Exotica, Ķīpsalā notiks arī starptautiskās izstādes Auto 2017, Auto Mehānika 2017, Transporta Tehnika 2017.

Turpinās pieteikšanās izstādei, aicinām kvalitatīvu tūningotu mašīnu īpašniekus, tūninga preču un auto aksesuāru tirgotājus, tūninga darbnīcas, auto klubus un autosporta organizācijas savlaicīgi pieteikt dalību izstādē!

Lai pieteiktos dalībai, saņemtu halles plānu un rezervētu vietas, spiediet šeit.

Piesakoties laicīgi – labāki nosacījumi dalībai un papildus atlaides.


JAUNUMI UN DALĪBNIEKU ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI FOTO UN VIDEO GALERIJA

2017
2016
2015
2014


Video galerija


Aicinām nozares uzņēmumus pieteikt dalību izstādē! Laicīgi piesakoties, ir iespējas iegūt labākās vietas hallē un būtiskas atlaides no ekspozīcijas laukuma nomas maksas!

Lai pieteiktos dalībai izstādē, sazinieties ar mums.