Starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde

„Baltic Furniture” ir ievērojamākā mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde Baltijā, kas vienkopus pulcē konkurētspējīgākos nozares ražotājus un tirgotājus. Apmeklētājiem tā ir lieliska iespēja vienuviet iepazīt Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Vācijas, Somijas un vēl citu valstu ražotāju daudzveidīgo piedāvājumu. Plašajā izstādes ekspozīcijā var apskatīt un iegādāties modernas un kvalitatīvas mēbeles, jaunākos apgaismojuma risinājumus un stilīgus interjera priekšmetus mājoklim un birojam.

Statistika

Izstādē "Baltic Furniture 2017" piedalījās 152 Eiropas mēbeļu nozares pārstāvji. Ar plašo piedāvājumu iepazīties bija ieradušies 21 167 apmeklētāji no 14 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Polijas, Somijas, Krievijas, Zviedrijas, Itālijas, ASV, Vācijas, Dānijas, Lielbritānijas un Baltkrievijas.

Galerija

Foto
Video

Lejupielādēt izstādes ceļvedi

Izstādes ceļvedī ir apkopota informācija par uzņēmumiem, kas piedalās izstādē.

Šeit ērti var atrast jūs interesējošo uzņēmumu pēc nosaukuma, pārstāvētās nozares vai stenda numura.

Ceļvedī ir ietverts halles plāns, kas palīdzēs ātrāk nokļūt līdz tam.

Dalībnieku saraksts

Dalībnieku sarakstā alfabēta secībā ir sarindoti visi izstādes dalībnieki. Saraksts regulāri tiek papildināts un atjaunots.

Izstādes dalībniekus var atlasīt pēc pārstāvētās nozares vai valsts. Tāpat šeit atradīsiet jūs interesējošā uzņēmuma stenda numuru un kontaktus.

Partneri