Lielākā skaistumkopšanas izstāde Baltijā!
2.–4. novembrī • Rīgā, Ķīpsalā

Par izstādi

Vērienīgākais un krāšņākais skaistuma industrijas pasākums Baltijā un Skandināvijā, kas piedāvā jaunākos kosmētikas produktus, aktuālākās skaistumkopšanas tendences un profesionāļu konsultācijas.

Ekspozīcija

Ik gadu izstādē piedalās vairāk nekā 320 dalībnieku no 11 valstīm, kas piedāvā gan profesionālo kosmētiku un aprīkojumu, gan plaša patēriņa produktus.

Konkursi un meistarklases

Vairāk nekā 50 skaistuma industrijas profesionālajos konkursos savu meistarību, izveicību un oriģinalitāti demonstrē gan jaunie talanti, gan pieredzējuši meistari. Savukārt kopā ap 30 meistarklasēs var vērot augstas klases profesionāļu paraugdemonstrējumus.

Semināri un konferences

Izstādē notiek piecas plaša mēroga skaistumkopšanas konferences un daudzveidīgi semināri, kuros ar aktuālākajām nozares tendencēm dalās starptautiska un vietēja mēroga eksperti.

Ziņas

Izstādes ziņas

Ķermeņa skaistuma pasaule

Matu skaistuma pasaule

Sejas skaistuma pasaule


Kā saglabāt skaistumu ziemā? Iesaka “Baltic Beauty 2016” eksperti

Gaisa temperatūrai pazeminoties un laikapstākļiem paliekot arvien skarbākiem, ķermenim ir jāvelta īpašas rūpes. Ziemas skaistumkopšanas padomus sniedz “Baltic Beauty” eksperti, kurus varēs satikt no 4. līdz 6. novembrim Ķīpsalā.

Kā rūpēties par savu ķermeni ziemā, stāsta ārste, dermatoloģijas rezidente Gunita Žukovska, pasaules Top 10 frizieris Kristaps Slakters- Zvejsalnieks, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociācijas valdes priekšsēdētāja Vija Krūmiņa un “Kinetics Nails Latvia” pasniedzēja Olga Zarucka.

Kā pasargāt ādu?
Uz auksto laiku visjutīgāk reaģē āda. Negatīvu ietekmi atstāj gan laikapstākļi, gan arī ziemīgi ieradumi – iemīļotā sildīšanās pie uguns vai ilgas, karstas dušas, kas tikai sausinās tavu ādu. Tā vietā, lai ilgstoši sildītos karstā ūdenī, labāk dodies mēreni siltā dušā īsāku laiku. Karstas dušas negatīvi ietekmē dabīgo ādas lipīdu aizsargfunkciju un sausina ādu. Iestājoties aukstākam periodam, vasarā lietoto ķermeņa losjonu nomaini ar biezāku krēmu. Jo skarbāki laikapstākļi, jo ādai ir nepieciešams pēc konsistences biezāks mitrinātājs ar dažādiem glicerīdiem (mono-, di-, tri-), minerāleļļām, vaskiem, taukskābēm, lanolīnu. Lai saglabātu veselīgu ādu, nodrošinātu tai pietiekamu mitrumu un pasargātu to no izžūšanas, mitrinātājus uzklāj īsi pēc dušas, bet ikdienā pēc katras roku mazgāšanas palutini ādu ar roku krēmu. Turklāt, izejot no mājas, atceries par cimdiem!

Kā ziemā saglabāt stiprus un veselīgus matus?

Ziemā gaiss kļūst sausāks, tādēļ neaizmirsti par cepuri vai citu galvassegu. Jo īpaši rudenī un ziemā palutini matus ar barojošām maskām un eļļām. “Jāņem vērā, ka tās domātas matu galiem, nevis saknēm! Turklāt, lai izvairītos no taukaina rezultāta, iesaku pirms matu mazgāšanas iesmērēt galos kokosriekstu eļļu,” komentē viens no pasaulē vadošajiem frizieriem Kristaps Slakters-Zvejsalnieks.
Tomēr bagātīga matu barošana ar maskām nepalīdzēs, ja neievērosi pilnvērtīgu, sabalansētu uzturu. Latvijas Frizieru un kosmetologu asociācijas valdes priekšsēdētāja Vija Krūmiņa iesaka izstādē “Baltic Beauty 2016” apmeklēt zīmola "ARTISTRY" stendu, kur tiks prezentēts jaunums "Truvivity by Nutrilite", kas satur godži ogas, mežrozītes un vīnogu sēklas, vitamīnus A, C un cinku, kā arī īpašu kviešu keramīdu formulu, kas lieliski pabaros matus. Taču nevajadzētu aizmirst, ka visa pamatā skaistiem un veselīgiem matiem, nagiem un ādai ir ūdens, – paturi prātā, ka arī ziemas laikā jāveldzē ķermeņa slāpes.

Kā kopt rokas, lai nelūstu nadziņi un rociņas ir maigas?
Iestājoties aukstajam laikam, īpašas rūpes velti vienai no neaizsargātākajām ķermeņa daļām – rokām. Ziemā dod priekšroku intensīvāka satura krēmam, kura sastāvā ir tādi vērtīgi elementi kā šī sviests un argana eļļa. Šī sviests bagātīgi mitrina un novērš ādas apsārtumu, bet argana eļļa ir bagāta ar E vitamīnu un antioksidantiem.


No aukstuma un mainīgajiem laikapstākļiem cieš arī nagi – par tiem parūpējies, lietojot nagu tipam atbilstošus stiprinātājus. Vismaz vienu reizi dienā nagos iemasē kutikulas eļļu vai serumu nagu valnīšu kopšanai. Uzņēmuma “Kinetics Nails Latvia” pasniedzēja Olga Zarucka roku un nagu veselībai rekomendē lietot “Kinetics Rich Cream” un “Kinetics” serumu ar vīnogu kauliņu eļļu, kuru, starp citu, varēs iegādāties arī izstādē “Baltic Beauty”.

Vairāk par izstādi “Baltic Beauty 2016”: www.bt1.lv/bb
Sekojiet „Baltic Beauty” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty-1549961378558599/?fref=ts
Izstādi “Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju un SIA “Pigmalions”.

Darbalaiks:
4. novembrī 11.00–20.00
5. novembrī 11.00–20.00
6. novembrī 11.00–19.00

Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 5,50 EUR
Skolēniem, pensionāriem – 3,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!
Biļetes nopērkamas arī internetā: https://baltic-beauty.ticketforevent.com/lv/Programma

Izstādes atklāšanas ceremonija notiks 2. novembrī plkst. 12.00 hallē Nr. 2.

Matu skaistuma pasaule

Semināri

Konkursi

Prezentācijas stendos

Statistika

Izstādē „Baltic Beauty 2017” piedalījās 337 uzņēmumi no 19 valstīm. Skaistumkopšanas pasākumu trīs dienās apmeklēja 32 236 apmeklētāji no 18 valstīm, turklāt 16 886 no tiem bija skaistumkopšanas nozares profesionāļi.

Galerija

 2017. gads

2016. gads

2015. gads

Rīko

Sadarbības partneri

Baltijas Imidža speciālistu asociācija

Starptautiskā Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociācija

Latvijas kosmētiķu un kosmetologu asociācija – CIDESCO sekcija Latvijā

SIA "Pigmalions"

Latvijas Stilistu asociācija

Nagu skaistumkopšanas amatu apvienība

Latvijas Ārstu biedrība

Latvijas Frizieru un kosmetologu asociācija

OMC – Organisation Mondiale de la Coiffure, Latvijas komiteja

Latvijas Spa & Wellness federācija

Informatīvie atbalstītāji