Lielākā skaistumkopšanas izstāde Baltijā!
2.–4. novembrī • Rīgā, Ķīpsalā

Par izstādi

Vērienīgākais un krāšņākais skaistuma industrijas pasākums Baltijā un Skandināvijā, kas piedāvā jaunākos kosmētikas produktus, aktuālākās skaistumkopšanas tendences un profesionāļu konsultācijas.

Ekspozīcija

Ik gadu izstādē piedalās vairāk nekā 320 dalībnieku no 11 valstīm, kas piedāvā gan profesionālo kosmētiku un aprīkojumu, gan plaša patēriņa produktus.

Konkursi un meistarklases

Vairāk nekā 50 skaistuma industrijas profesionālajos konkursos savu meistarību, izveicību un oriģinalitāti demonstrē gan jaunie talanti, gan pieredzējuši meistari. Savukārt kopā ap 30 meistarklasēs var vērot augstas klases profesionāļu paraugdemonstrējumus.

Semināri un konferences

Izstādē notiek piecas plaša mēroga skaistumkopšanas konferences un daudzveidīgi semināri, kuros ar aktuālākajām nozares tendencēm dalās starptautiska un vietēja mēroga eksperti.

Ziņas

Izstādes ziņas

Ķermeņa skaistuma pasaule

Matu skaistuma pasaule

Sejas skaistuma pasaule


Rīt atklās skaistumkopšanas izstādi „Baltic Beauty 2016”

4. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā svinīgā ceremonijā atklās 12. Baltijas apvienoto skaistumkopšanas projektu “Baltic Beauty 2016”. Skaistuma svētki piedāvās vienuviet iepazīties ar industrijā aktuālo, vērot spilgtus šovus, profesionāļu konkursus, piedalīties meistarklasēs un, protams, smelties daudz pozitīvu emociju!


Atklāšanas ceremonija notiks 4. novembrī plkst. 12.00 hallē Nr. 2, un tajā piedalīsies:

Kristīne Čerņavska, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” projekta vadītāja;
Irina Jevsejeva, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Matu skaistuma pasaule” projekta vadītāja;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs.

Kā zināms, no 4. līdz 6. novembrim abās izstādes “Baltic Beauty 2016” hallēs – „Matu skaistuma pasaule” un “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” – vairāk nekā 335 dalībnieki no 17 valstīm piedāvās gan profesionālos, gan plaša patēriņa produktus un procedūras, kā arī sniegs konsultācijas. Šogad izstādē ikviens varēs vērot 51 aizraujošu frizieru, kosmetologu, grima mākslinieku un nagu skaistumkopšanas speciālistu konkursu. Savukārt profesionāļiem būs iespēja papildināt zināšanas Latvijas Ārstu biedrības starpdisciplinārajā konferencē “Āda” un Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu – Cidesco sekcijas Latvijā konferencē “Riski, blaknes, risinājumi estētiskās kosmetoloģijas praksē”, Baltijas Spa konferencē, vairākos frizieru semināros, kuru lektoru vidū ir tādi pieredzējuši un atzīti frizieri kā Nikolass Šlase (Nicolas Schlasse), Vladimirs Garuss (Vladimir Garus), Andi Larišs (Andi Larish) u. c. 

Arī XXII Friziermākslas festivālā šogad piedalīsies pasaules mēroga meistari – viens no vadošajiem pasaules frizieriem Kristaps Slakters-Zvejsalnieks no Latvijas, friziere Joanna Cani (Ioanna Tzani) no Grieķijas u. c.

Vairāk par izstādi “Baltic Beauty 2016”: www.bt1.lv/bb

Sekojiet „Baltic Beauty” aktualitātēm arī sociālajā tīklā: www.facebook.com/Izstāde-Baltic-Beauty-1549961378558599/?fref=ts

Izstādi “Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un “Skaistums matu kosmētika” sadarbībā ar Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju – CIDESCO sekciju Latvijā, Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju, OMC Latvijas komiteju, Latvijas Stilistu asociāciju, Nagu skaistumkopšanas amatu apvienību, Latvijas Spa & Wellness federāciju un Latvijas Ārstu biedrību, Baltijas Imidža speciālistu asociāciju, Starptautisko Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociāciju un SIA “Pigmalions”.

Darbalaiks:
4. un 5. novembrī 11.00–20.00
6. novembrī 11.00–19.00

Biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 5,50 EUR
Skolēniem, pensionāriem – 3,50 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas!
Biļetes nopērkamas arī internetā: https://baltic-beauty.ticketforevent.com/lv/Programma

Izstādes atklāšanas ceremonija notiks 2. novembrī plkst. 12.00 hallē Nr. 2.

Matu skaistuma pasaule

Semināri

Konkursi

Prezentācijas stendos

Statistika

Izstādē „Baltic Beauty 2017” piedalījās 337 uzņēmumi no 19 valstīm. Skaistumkopšanas pasākumu trīs dienās apmeklēja 32 236 apmeklētāji no 18 valstīm, turklāt 16 886 no tiem bija skaistumkopšanas nozares profesionāļi.

Galerija

 2017. gads

2016. gads

2015. gads

Rīko

Sadarbības partneri

Baltijas Imidža speciālistu asociācija

Starptautiskā Skropstu un uzacu profesionālo meistaru asociācija

Latvijas kosmētiķu un kosmetologu asociācija – CIDESCO sekcija Latvijā

SIA "Pigmalions"

Latvijas Stilistu asociācija

Nagu skaistumkopšanas amatu apvienība

Latvijas Ārstu biedrība

Latvijas Frizieru un kosmetologu asociācija

OMC – Organisation Mondiale de la Coiffure, Latvijas komiteja

Latvijas Spa & Wellness federācija

Informatīvie atbalstītāji