Iepazīsties ar “VitalMedica” premium klases preparātiem veselības stiprināšanai


“VitalMedica” un  internetveikals “vitamini.lv” piedāvās “OlimpLaboratories” jaunākās paaudzes augstākās kvalitātes preparātus veselībai un vitalitātei. Piedāvājumā būs plašs preparātu klāsts visai ģimenei!


“VitalMedica” stendā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem skaistumkopšanas  preparātiem un vitamīniem no “OlimpLaboratories”, kuru ražošanā tiek izmantotas inovatīvas augstākās kvalitātes izejvielas un jaunākās tehnoloģijas:

Flow Caps™ Liquid Technology ir progresīva un unikāla kapsulu ražošanas tehnoloģija, kas pasargā aktīvās vielas no oksidēšanās, nodrošina augstu to biopieejamību un biostabilitāti. Cietā želatīna kapsula ar šķidrumu iekšpusē ir jauna aktīvo vielu uzņemšanas sistēma, kas nodrošina ātrāku un vieglāku aktīvo vielu uzsūkšanos.

“Albion” zelta medaļa apliecina, ka preparātos esošās minerālvielas ir unikālu organisku molekulu – helātu formā, kas nodrošina to ātru uzsūkšanos un pilnīgāku izmantošanu organismā. “Albion” helāti ir augsti funkcionāli – nelielā izmēra molekula uzreiz tiek nogādāta šūnā un izmantota.

“Pure Way-C” ir jaunākās paaudzes patentēta C vitamīna formula saistībā ar bioflavonoīdiem, kas nodrošina C vitamīna ātru uzsūkšanos un efektīvu izmantošanu organismā. “PureWay-C” satur mikrokapsulētu L-askorbīnskābi, bagātinātu ar citrusu bioflavonoīdiem un ir kuņģim draudzīgs preparāts.